“DAHA TEMİZ BİR FATSA İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
02.03.2017

Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, İlçemiz merkezinde ve mahallelerimizde vatandaşlarımızın hizmeti için 7 gün 24 saat çalışmalarını kesintisiz sürdürüyor.

İlçemizde yaşayan vatandaşların refahını ve huzurunu, gerçekleştirdiği çalışmalarla her zaman ön planda tutan Fatsa Belediyesi, temizlik hizmetlerini yaz kış demeden özenle yerine getirerek ilçe halkına yaşanabilir temiz bir çevre yaratmaya devam ediyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe merkezi başta olmak üzere, yoğunluğun yaşandığı sahil mahalleleri ve diğer tüm mahallelerde çalışmalar 7 gün 24 saat aralıksız bir şekilde yerine getiriliyor.

Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri ekiplerinin titizlikle vatandaşlarımıza hizmet ettiklerini dile getiren Fatsa Belediye Başkan Yardımcımız Muharrem Aktepe yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi; “ Temizlik işleri ekiplerimiz evsel atık toplama, cadde ve sokakların yıkanması ve süpürülmesi, dere yataklarının temizliği, düzensiz ve vakitsiz atılan evsel atık dışındaki harfiyat ve diğer çeşitli atıkların toplanması, bitkisel atık yağların toplanması, Sokak Hayvanlarını Koruma Kanununa göre ilçemizdeki başıboş köpeklerin toplanarak Ordu Büyük Şehir Belediyemiz Hayvan Barınağı rehabilitasyon merkezine götürülüp kısırlaştırma ve küpeleme işlemlerinin yapılması, önümüzün yaz olması sebebiyle plajlarımızın ve kıyı temizliğinin yapılmasına kadar tüm çalışmalar herhangi bir aksaklığa yer verilmeden gerçekleştiriliyor. Temiz bir çevre ve temiz bir kentte yaşamak vatandaşlarımızın en doğal hakkı. Bizlerde yerel yönetim olarak Fatsa’mızda en temel görevlerimizden olan temizlik hizmetlerinin eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde yerine getirilmesi için aralıksız çalışıyoruz. Önemli bir noktaya da değinmek istiyorum vatandaşlarımızın da çevreye karşı biraz daha duyarlı olmaları lazım” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.