DAHA FAZLA HİZMET İÇİN YARDIMCI SAYISINI 4’E ÇIKARTTIK
09.04.2014

30 Mart 2014 Mahalli İdareler seçimiyle birlikte yeniden Fatsa Belediye Başkanı seçilen Hüseyin Anlayan, Fatsa’nın gelecek 5 yıllık hizmet dönemi için, dört kurmayını makam odasında düzenlediği basın açıklamasıyla kamuoyuna tanıttı.
Fatsa Belediyesi Başkanlık makamında yaptığı basın açıklamasında Başkan Hüseyin Anlayan, “Yeni bir seçimi, tatlı ve güzel bir seçimin yaşandığı 30 Mart 2014 tarihinden sonra, vatandaşlarımızın bir kez daha vermiş olduğu yetkiyle görevimize yeni dönemde başladık. Bizlere destek veren bütün hemşerilerime bir defa daha çok teşekkür ediyorum” dedi.

“79 MAHALLEMİZE HİZMET GÖTÜRECEĞİZ”
Ordu’nun Büyükşehir olmasının, Fatsa Belediyesi’nin hizmet alanlarını önemli derecede arttırdığına vurgu yapan Başkan Anlayan, “Yeni dönemde de, 10 senedir vatandaşlarımızla beraber onlarla birlikte yapmış olduğumuz hizmetleri bir dönem daha yapmak için, yine aynı sorumlulukla, yine başta bize destek ve gönül veren hemşerilerimizle beraber hizmet yapmaya devam edeceğiz. Tabi, Ordu’nun Büyükşehir olması hasebiyle hizmet alanlarımız daha da büyüdü. Şuan itibariyle Fatsa’ya bağlı 79 mahallemiz bulunmaktadır. Bu noktada geçtiğimiz yerel seçim öncesi 58 köy ve 8 belde vasfındaki yerler, seçim sonrası mahalle vasfını aldı. Dolayısıyla merkezde bulunan 13 mahallemizle birlikte Fatsa Belediyesi’nin hizmet vereceği ve sorumluluğu olan mahalle sayısı 79 olmuştur. Elbette ki, bu hizmetleri Ordu Büyükşehir Belediyesiyle birlikte yapacağız. Bu sebeple de yerel seçimde Fatsa’dan, Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz Bey’e ve en başta da Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a verilen destekten dolayı tüm hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“HİZMETLE DOLU 5 YIL”
Önümüzdeki 5 yılın hizmet dolu geçeceğini belirten Başkan Anlayan, “Bugün burada yapmış olduğumuz basın toplantımızda Fatsa’yı konuşacağız. Fatsa Belediyesinde nasıl bir yapılandırmayla, nasıl bir çalışma ekibiyle gelecek 5 yıllık hizmet dönemi için çalışma arkadaşlarımızı kamuoyuyla paylaşmak için buradayız. Önümüzdeki 5 yıllık hizmet dolu dönem için inşallah 4 başkan yardımcımızla birlikte çalışacağız. Fatsa’nın gelecek 5 yılını en güzel hizmetlerle dolduracak takım arkadaşlarım ise, 10 senelik yol arkadaşım Muharrem Aktepe, İmar İşleri Müdürümüz Reyhan Mollaoğlu, Fatsa Gençlik Kolları Başkanımız İbrahim Eroğlu ve Fatih Erişmiş olarak şekillendi” şeklinde konuştu. “Zengin bir kadroyla çalışacağız” Başkan yardımcı sayısının daha kaliteli hizmet verebilmek için yükseldiğini söyleyen Başkan Anlayan, “Geçen dönem iki başkan yardımcımızla hizmet ettik, ancak Ordu Büyükşehir olmasıyla birlikte, Fatsa’nın da hizmet etmesi gereken alan çok büyüdüğü için ve daha iyi, kaliteli hizmet verebilmek, vatandaşlarımızın bizlere rahat ve aynı şekilde hizmet alabilmesi için hizmet için çalışacak yol arkadaş sayımızı dört’e çıkardık. Bu noktada daha etkin hizmetler için daha zengin bir kadroyla çalışacağız. Bu sebeple dört tane başkan yardımcımızla en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için çalışacağız” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.