CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZA FATSA’DAN DESTEK
25.07.2014

Fatsa Belediyemiz ve AK Parti İlçe Teşkilatımız tarafından Başbakanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bağış gönderildi.
Fatsa Ziraat Bankası önünde toplanan Ak Parti Fatsa İlçe Teşkilatı Ziraat Bankası’nda açılan hesaba destek için para yatırdı.
Burada ilk konuşmayı yapan Ak Parti Fatsa İlçe Başkanımız Fatih Sözen, kampanyaya destek veren partililere teşekkür ederek, “Cumhurbaşkanı adayımız olan Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a seçim kampanyasına bir bağış yapmak üzere buradayız. Bu aynı zamanda bir gönül bağışıdır. Sadece bunu maddi değerlerle ilişkilendirmemek lazım. Herkesin gücü ve imkanı hizmetinde karınca kararınca burada Sayın Başbakanımızın kampanyasına destek olacağız.İnşallah bu desteğin neticesini hep beraber bu gönül bağının ve bu güzelliklerin neticesini inşallah 10 Ağustos akşamı Başbakanımız Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı 12. Cumhurbaşkanı ve halkın seçtiği Cumhurbaşkanı olarak hep beraber yaşayacağız göreceğiz, hepinize teşekkür ediyoruz” dedi.

“BU SEÇİMİN ÜLKEMİZE HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM”
Daha sonra konuşan Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ise, “Yeni bir seçim sürecindeyiz ve Türkiye ilk defa Cumhurbaşkanını halk ile seçecek. Bizim de adayımız Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı her zaman olduğu gibi yine destekliyoruz hep beraber olacağız. Bu seçim kampanyasında Sayın Başbakanımıza destek verme k amacıyla bugün bankada güzel arkadaşlarımızla beraber buradayız bağış kampanyasındayız.Başkanımızın ifade ettiği gibi gönlünden ne kopuyorsa bağış yapacak hepimiz sayın Başbakanımıza hep beraber olduğumuzu göstermek amacıyla kendisine bir bağış kampanyasında hep beraber olacağız. Katılan büyün hemşerilerimize dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu seçimin ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz” dedi

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.