ÇULLU’NUN ASFALT SEVİNCİ
05.06.2012

Fatsa Belediyesi "Asfalt Yılı" diye nitelendirdiği sezonda gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.

Son olarak Fatih Mahallesinin son sınırı diye bilinen Çullu Tepesinde asfalt çalışmalarını sürdüren Fatsa Belediyesinde Başkan Hüseyin Anlayan her fırsatta alana giderek çalışmaları yerinde inceliyor. Başkan Anlayan Fatih Mahallesinden bütün Fatsa halkına seslenerek bu sene en az 150.000 m3 asfaltlama çalışması yapılacağını söyledi.

Başkan Anlayan; "Daha önce söylediğimiz gibi 2012 yılı Fatsa'da Asfalt Yılı olacak. Fatsa'nın stabilize yolları ve kenar mahallelerinde sıcak asfalt uygulamalarımız devam ediyor. Dün itibari ile Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Pazar yeri bölgesi ve Yunus Emre Köprüsü bölgesini bitirerek Çullu Tepesine çıktık. Burada çok fazla bir işimiz yok, 2-3 gün içinde Kurtuluş Mahallesine geçeceğiz ve sıcak asfalt uygulamasını Fatsa'nın her bir köşesinde devam ettireceğiz. Belki hayal gibiydi ama gerçek oldu. İnanın 3-5 sene önce burada sıcak asfalt döküleceğini söylemiş olsaydınız kimse inanmazdı. Fatsa'mıza hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

Başkanın konuşmasının ardından mahalleliler yapmış oldukları ortak açıklamada; "Başkandan Allah razı olsun. Daha önce Cem Evi konusu başta olmak üzere tüm sorunumuzla yakından ilgilendi. Bir dediğimizi iki etmeyen sayın başkanımıza bütün mahalleli önünde teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Mahalleli ve aynı zamanda Fatsa Belediyesi Meclis Üyeleri Mustafa Baş ve Ali Kayışoğlu ise; "Bu zamana kadar hiç bir başkan bizim sorunlarımızla ilgilenmemişti. Şu anda tarihi bir olaya tanıklık ediyoruz" şeklinde konuştular.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.