ÇOCUKLARDAN BAŞKANA ZİYARET
20.09.2007


İlköğretim Haftası dolayısıyla Fatsa Necati Çetinkaya İlköğretim Okulundan bir grup Öğrenci Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan`ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarete Okul müdürü Ahmet Tikenoğlu, Okul Formatör Öğretmeni Erdoğan Çağatay ve Sınıf öğretmeni katıldılar. Okul Öğrencileri Başkan Anlayan`a yeni Eğitim Öğretim yılı sebebiyle Çiçek takdim ettiler. Daha sonra Başkan Koltuğuna oturan bir Öğrenci, Başkan Anlayan`dan Okul bahçelerinin süpürülmesi talebinde bulundu. Bu talebi hemen değerlendiren Başkan Anlayan ilgili temizlik şirketine talimat vererek Okul Bahçesinin hemen süpürülmesini istedi.

Daha sonra kısa bir konuşma yapan Okul Müdürü Ahmet Tikenoğlu, biz Sayın Başkanımıza bizlere gösterdiği yardımlardan dolayı çok teşekkür ediyoruz. Başkanımızın Okulumuza katkısı her zaman oluyor, Belediyeden Okulumuza ciddi anlamda destekler aldık alma yada devam ediyoruz. Ben bir kez daha Sayın Başkanımıza çok teşekkür ediyorum dedi.

Başkan Anlayan`da yaptığı açıklamada, sizlerin bizleri unutmaması ve ziyaret etmesi çok güzel sizlerin aracılığı ile tüm Okullarımızın yeni eğitim öğretim dönemlerini tebrik ediyor eğitim camiamıza sonsuz başarılar diliyorum temennisinde bulundular.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.