ÇOCUK BAŞKAN KOLTUĞA OTURDU
22.04.200923 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk bayramı dolayısıyla Fatsa belediye Başkanlığı koltuğuna Hatice Bahattin Şener İlköğretim Okulu öğrencilerinden Ayşenur Sarıkeklik oturdu.
Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin anlayan dan koltuğu devir alan, Yeni başkan ilk olarak Okullarının Bahçe düzenlenmesinin yapılması ve Trafik ikaz tabelası koyulması talimatını verdi.
Daha sonra Başkan Anlayan, Çocukların hazırlamış olduğu Fatsa ile ilgili soruları tek tek cevaplandırdı.
Ziyaretlerinden dolayı Öğrencilere ve Okul İdareci ve Öğretmenlerine teşekkür eden Başkan Anlayan, imkanlarımız dahilinde her okulumuza gerekli yardımları yapıyoruz. Bundan sonrada imkanlarımız dahilinde her okula olduğu gibi sizin okulunuza da yardımlarımız sürecek.Bu ziyaretten dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum.Ayrıca bizim özellikle Kültür sarayı ve Spor Kompleksi projemizi de yakından takip etmeniz beni ayrıca memnun etti.Sizlere eğitim hayatınızda sonsuz başarılar diliyorum dediler.Okul Müdürü Cemal Er de yaptığı açıklamada,Belediyemizin bu zamana kadar bizlere yaptığı destekten dolayı çok teşekkür ediyoruz.Bizlere her zaman destek oluyorlar yeni Başkanımızda sorunlarımızın çözümlenmesi için talimat verdi.Bundan sonraki dönemde Sayın Hüseyin Anlayan ve ekini tekrar başarılar diliyoruz dediler.

Bizlerde 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramının tüm Ulusumuza özellikle ocuklarımıza kutlu olmasını diliyoruz.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.