CİP ŞENLİĞİ ÖN HAZIRLIK TOPLANTISI YAPILDI
14.04.2010

8. Fatsa ve çevre İlçeler Cip Şenliğinin bu yıl yapılıp yapılmayacağı konusunda ön hazırlık toplantısı düzelendi. Cip Şenliği hazırlık komitesi, Fatsa Belediyesi Çamlık tesislerinde toplandı.

Toplantıya Fatsa Kaymakamı M.Selman Yurdaer, Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Ticaret Odası Başkanı Tayfun Karataş, Ticaret Borsası Başkanı Ömer Karamolla, Ziraat Odası Başkanı Yılmaz Gezer, Şoförler Odası Başkanı Mesut Bıçakçı, Cip ve Doğa Sporları yöneticileri ve diğer komite üyeleri katıldı.

İlk olarak Fatsa Komitesi toplanırken geçen yıl Cip Şenliğinde yaşanan sorunlar masaya yatırıldı ve Fatsa komitesi tarafından tartışıldı. Önümüzdeki günlerde Kumru, Korgan ve Aybastı Belediye Başkanlarının da katılacağı 2. bir toplantının da yapılacağı belirtildi. Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Fatsa Kaymakamı M.Selman Yurdaer, Cip Şenliğinin iyi geçmesi konusunda elimizden geleni yapmaya hazırız, bizlere Fatsa olarak ne görev düşerse seve seve yaparız dediler.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, yaptığı açıklamada; Cip Şenliğinin bu yıl 8. sinin yapılması düşünülüyor. Cip Şenliğini bizler çok önemsiyoruz. Fatsa ve çevresinin özellikle yaylalarımızın tanıtımında bu Şenliğin önemi çok büyük. Her geçen yıl Cip Şenliği daha da güzelleşiyor. Bu Şenliğe katkı sağlayan tüm Bölge Belediye Başkanlarımıza, Oda ve Dernek Başkanlarımıza ve Şenliği takip eden Basın kuruluşlarına çok teşekkür ediyorum dediler. Başkan Anlayan, ayrıca Cip Şenliğinin yapılıp yapılmayacağı konusunda kararın diğer İlçe Belediye Başkanları ile görüşüldükten sonra karara bağlanacağını belirtti.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.