ÇEVRE BAKANI EROĞLU, FATSA DA
07.08.2012

Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, kızının evli olduğu Ordu’nun Fatsa ilçesine bağlı Düğünlük köyüne giderek hem kızı ve damadını ziyaret etti hem de dünürleriyle iftar yemeği yedi.

Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu damadı İsa ve kızı Merve Uşun’un evli bulunduğu Fatsa Düğünlük köyüne iftar açmaya geldi. Köye iftar saatinden 3-4 saat önceden gelen Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu burada hem kızı ve damadı ile hasret giderdi hem de dünürleri Uşun ailesiyle sohbet etti. Bakan Eroğlu bu vesile ile damadının rahmetli babasına atfen okunan mevlid-i şerif programına da katıldı. Bakan Eroğlu’na Ordu Vali Yardımcıları Abdullah Demir ve Mahmut Ağbal, Fatsa Kaymakamı Bekir Atmaca, Korgan Belediye Başkanı İhsan Güven, Perşembe Belediye Başkanı Selami Çarkçı’da eşlik etti.

FATSA’DA ÇAY MOLASINDA YATIRIMLAR KONUŞULDU

Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu Düğünlük köyünde iftar yemeğinin yenilmesinden bir süre sonra ayrıldı ve Fatsa ilçesine geçti. Bakan Eroğlu’nu Fatsa’da Ordu Valisi Orhan Düzgün, İl Emniyet Müdürü Hakan Kırmacı ve Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan karşıladı. Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu beraberindekilerle Fatsa Mado Kafe’de oturdu. Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu burada hem çay içti hem de bölgede yapılan DSİ yatırımlarını görüştü. Bakan Eroğlu Fatsa Belediye başkanı Hüseyin Anlayan’dan Kent Parkı projesi ve Bolaman Islahı projesi hakkında bilgiler aldıktan sonra ilçeden ayrıldı.

Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu Fatsa’dan ayrılırken kızı Merve ve damadı İsa Uşun elini öperek uğurladı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.