CESAKA TEKSTİL AÇILDI
05.05.2008


Cesaka Tekstil Fatsa Organize sanayi bölgesinde açıldı.

Bugün açılışı yapılan Cesaka tekstilin açılış programına Ak parti Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa, Fatsa Kaymakamı M. Selman Yurdaer, Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Oda ve Dernek başkanları, İşadamları ayrıca Puma Tekstil Yönt. Krl. Başkanı Yurgen Mahn, Milteks yönetim kurulu başkanı Kemal Bilgingüllüoğlu, Puma Türkiye Yönt. Krl. Başkan Yrd. Cemal Bilgingüllüoğlu ve Puma`nın üst düzey yöneticileri katıldılar.

Fatsa Organize sanayi bölgesinde faaliyete geçen ve 230 kişiye iş istihdamı sağlayan Cesaka tekstilin açılışında kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Milteks yönetim kurulu başkan ve üyeleri Kemal ve Cemal kardeşlere Fatsa`yı tercih ettikleri için çok teşekkür ediyorum. Onların sayesinde birçok Fatsalı hemşerimiz iş sahibi oldu. Şimdi yeni yatırım hazırlığı içersindeler buda beni daha çok heyecanlandırıyor. Ben Fatsa Organize sanayi gelen her yatırımcıyla yakından ilgileniyorum. İş istihdamı sağlayacak herkese kapımız sonuna kadar açık bundan sonra her gelen yatırımcıya seve seve yardımcı olacağız. Ben bir kez daha yatırım için Fatsa`yı tercih eden Milteks yönetim kuruluna ve aramıza yurt dışından misafir gelen Mr. Yurgen Mahn`a çok teşekkür ediyorum dediler.

Ak parti ordu Milletvekili Eyüp Fatsa`da; bu yatırımlarından dolayı Milteks yönetimini tebrik ediyorum. Fatsa Organize sanayi bölgesi her geçen gün gelişiyor. Bu yatırımları görünce bizlerde çok memnun oluyoruz. Fatsa sadece Organize sanayi ile değil her anlamada hızlı bir gelişme içersinde. Eğitim ve sağlık bunların başında geliyor. Fatsa Organize sanayi heyetini de tebrik ediyorum. Özellikle buradaki hizmetler de emeği olan merhum Organize sanayi müdürümüz Akif Beşik beye de Allah tan rahmet diliyorum Bu fabrika bir kez daha tüm bölgemize hayırlı olsun dediler.

Daha sonra fabrikanın açılışında emeği geçen herkese plaket takdimi yapıldı. Fabrikanın gezilmesinin ardın yapılan ikramla açılış programı sona erdi.

Bizlerde CESEKA Tekstile bir kez daha ilçemize hoş geldiniz diyor çalışmalarında sonsuz başarılar diliyoruz.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.