ÇAMLIK YAZA HAZIRLANIYOR
24.04.2017

Fatsa İlçemiz Dolunay Mahallesinde bulunan Çamlık mesire alanı Fatsa Belediyemiz tarafından yenileniyor. Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan teknik ekip ile birlikte Çamlık mesire alanında yapılan tadilat çalışmalarını yerinde inceleyerek istişarede bulundu.

Çamlık Mesire alanında Fatsa Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ana yol 1.5 metre genişletilerek kenarına 210 metre uzunluğunda 1.5 metre yüksekliğinde derzli taş duvar yapıldı. Yine Çamlık mesire alanının iç kısmına 2 metre genişliğinde yaklaşık 400 metre uzunluğunda doğal Arnavut taşından yürüyüş yolu yapılıyor. Doğal Arnavut parke taşından yapılan yürüyüş yolu doğal görüntüyü de bozmuyor. Bu çalışmalar halkımızın Mayıs Yedisi olarak bildiği 20 Mayıs tarihine kadar tamamlanacak.

“ÇAMLIK DAHA GÜZEL BİR GÖRÜNÜME KAVUŞACAK”

Alanda inceleme yaptıktan sonra bir açıklama yapan Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, Dolunay Mahallemiz Çamlık mesire alanında yenileme çalışmaları kapsamında ilk olarak deniz tarafında tahribat gören yerlerin düzenlenmesi için tahkimat çalışmaları yaptıklarını belirterek, “Çamlık mesire alanı Fatsa ilçemizde halkımızın piknik yaptığı ve gezip dolaştığı en gözde yerlerden bir tanesi. Biz göreve başladıktan sonra Çamlık mesire alanında önemli düzenlemeler yapmıştık ve Çamlık bambaşka bir görünüme kavuşmuştu. İlkbahar, yaz ve Sonbahar’da halkımız boş zamanını Çamlık’ da aileleri ile birlikte geçiriyor. Çamlık yeni yaptığımız çalışmalarla daha güzel bir görünüme kavuşmuş olacak. Bu çalışmalar en geç Mayıs sonuna kadar tamamlanacak ” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.