ÇADIRDA İFTAR AÇTILAR!
17.09.2007


Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ailesi, Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe, Muharrem Aktepe İftar çadırına giderek Fatsa’lı vatandaşlarla iftarlarını açtılar.

İftar çadırında kısa bir açıklamada bulunan Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Bu akşam Ramazan ayının 2.günü ilk günün orucunu ailemizle birlikte evimizde açtık. 2.günde ailemizle birlikte İftar çadırına gelerek hemşerilerimizle orucumuzu açtık.

İftar çadırı Fatsa`da bu yıl 2. kez açılıyor. Başta FASİAD olmak üzere Fatsa Belediyesi, Oruç ve Umut Dernekleri ile beraber İşadamlarımız Çadırımızdaki iftar yemeklerine sponsor oluyorlar. Buradaki ortam çok güzel fırsat buldukça Çadırımızda iftar programlarına katılmaya çalışacağım. Ayrıca Ramazan ayı dolayısıyla tüm hemşerilerime huzurlu ramazanlar diliyorum dedi.

Ayrıca Ak parti İlçe Başkanı Fatih Sözen`de iftar çadırında Orucunu açarken Bu ortamın oluşmasında emeği olan herkesi kutluyorum. Fatsa büyük bir ilçe burada her akşam 1000 kişiye iftar yemeği vermek Fatsa`mızada yakışırdı dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.