BÜYÜKŞEHİR İLE DAHA GÜZEL NETİCELER ALIRIZ
05.02.2014

Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan’ın bugünkü seçim gezisindeki durağı Hatipli beldesi oldu.

Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan Hatipli beldesine yaklaşık 30 araçlık konvoyla gitti. Başkan Anlayan Hatipli merkezinde Hatipli Belediye Başkanı Ahmet Özcan Kütük, partiler ve vatandaşlar tarafından karşılandı.
Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan Hatipli beldesinde ilkönce pazar yerindeki esnafları ve işyerlerine tek tek ziyaret etti ve işlerinde bol kazançlar temennisinde bulundu.
Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan esnaf ziyareti sonrası belde merkezindeki bir kıraathane önünde vatandaşlara hitap etti. Bir 5 yıl daha hizmet etmek adına yola çıktıklarını belirten Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, “Hatipli bize yabancı değil, biz de Hatipli’ye yabancı değiliz çünkü biliyoruz ki birçok Hatiplili vatandaş bizimle beraber Fatsa’da yaşıyor. Hatipli halkına bugünkü gösterdikleri ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum. İnşallah Ak Parti adına hem Fatsa belediyemiz için hem de Büyükşehir Belediyemiz için Hatipli halkından destek istiyorum. Gerek Fatsa’da gerekse Hatipli’de hizmet etmek için Büyükşehir belediyemiz ile birlikte bir takım oyunu oynayacağız. İnşallah Hatipli’nin en önemli sorunun yol ve su olduğunu biliyoruz. Ahmet Özcan Kütük başkanımız da bu ekibin bir parçası, o da Hatipli beldesinde 10 yıldır hizmet etti. Şimdi Büyükşehir yasası ile birlikte daha fazla imkanlar olacak. Bu daha fazla imkanları Hatipli’ye de kullanmak için hizmete talibiz. Yapılan yollarımız var ama asla yeterli değil, başkanımızın başlattığı su projesi Hatipli tarihinde belki en büyük yatırım. 30 Mart tarihinden itibaren ustalık döneminde sizlere hizmet etmek istiyoruz. İnşallah Rabbim bizleri mahçup etmesin. Fatsa merkezde hangi hizmetleri yapıyorsak artık Hatipli’de de aynı hizmetleri yapacağız. Büyükşehir ile birlikte iyi bir takım olursak daha güzel neticeler alırız. Birçok defa söyledik bir kez daha söylüyorum; Hatipli belediyesi kapanmıyor. Hatipli Belediyesi artık Fatsa Belediyesi oluyor yani yine Belediye yine sizin belediyeniz. Bu bina kapanmayacak buradaki araçlar bir yere gitmeyecek, buradaki personel bir yere gitmeyecek, belki takviye olacak daha etkin çalışacak. Biz hazırı götürmek için değil daha fazla hizmet ve yatırım yapabilmek için Ordu’yu Büyükşehir yaptık. İnşallah Hatipli için daha hayırlı olacak” dedi.

Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan Hatipli Belediyesi’ni de ziyaret ettikten sonra Karşıyaka ve Camiyanı mahallesinde vatandaşlarla sohbet etti.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.