BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEMİZ’İN BAŞLATTIĞI FATSA KADINLAR PLAJI İNŞAATI SON HIZLA DEVAM EDİYOR
25.06.2015

Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, yapımı devam eden Kadınlar Plajı’nın bulunduğu alanda çalışmaları yerinde inceledi. Çalışmaların seyri hakkında Büyükşehir ekiplerinden bilgiler alan Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, “Böyle bir projeyi hayata geçirdikleri için Ordu Büyükşehir Belediyesi’ne ve Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Enver Yılmaz’a teşekkür ediyorum.” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi eliyle gerçekleştirilen projenin, kadınlar tarafından büyük bir sevinçle karşılandığını kaydeden Başkanımız Anlayan, kadınların bu yönde bir talebi olduğunu da ifade etti.

Fatsa Halk Plajı’nın devamında sadece kadınlara özel bir alan oluşturulduğunu ve projeyi Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiğini önemle vurgulayan Başkanımız Hüseyin Anlayan, “Öncelikle böyle bir projeyi hayata geçirdikleri için Ordu Büyükşehir Belediyesi’ne ve Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Enver Yılmaz’a teşekkür ediyorum. İnşallah bu sezon hava ve çevre koşulları arzu ettiğimiz gibi giderse çalışmalar tamamlanacak. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

“HANIMLARA ÖZEL BİR ALAN OLACAK!”

Kadınlar Plajı’nın sadece denize girilen bir alan olmaktan ziyade, farklı sosyal faaliyet ve ihtiyaçları da barındıracağını kaydeden Başkanımız Hüseyin Anlayan, “Bu alanda bizzat Ordu Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılacak olan Kadınlar Plajı’mız yer alacak. Bizim zaten halk plajımız vardı ancak kadınlarımızın daha rahat hareket edebileceği bir alan oluşturmak adına bu çalışma yapılıyor. İsteyenler yine aileleriyle halk plajına gidebilecekken, isteyen hanımlar da burada kadınlar plajında denizin keyfini çıkarabilecekler. Hanımların böyle bir talebi de vardır ve artık gerçekleşmesine çok az bir zaman kaldı.

“SEZONA YETİŞMESİNİ UMUYORUZ”

Halk Plajı’mızın devamında bir bağımsız bölüm inşa edildiğini ifade eden Başkanımız Anlayan, “Bu bölümde sadece bayanlar denize girebilecek. Ayrıca bu alanda sadece denize girmek değil, farklı sosyal ihtiyaçlarını da giderebilecekler. Çalışmalar çok hızlı bir şekilde ilerliyor, inşallah hava koşulları da elverişli olursa sezona da yetişmesini arzuluyoruz. Ben hayırlı ve uğurlu olmasını arzu ediyorum. Ayrıca bu projeyi hayata geçiren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz ve ekibine tekrar tekrar teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“50 YILLIK SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR”

Büyükşehir Belediyesi’nin Fatsa’ya büyük destekleri olduğunu söyleyen Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, “Büyükşehir Belediyemiz kurulduğundan bu yana Ordu ilimiz için çok büyük bir nimet olduğunu her fırsatta dile getirmiştik. Artık bu nimetin ne olduğunu herkes görebiliyor. En ücra mahalledeki vatandaşlarımız da dahil olmak üzere Büyükşehir farkını hissediyorlar. Yapılan yollar, su ve kanalizasyon çalışmaları gibi bazı ilçelerde 50 yıllık sorunlar çözülüyor.

“YATIRIM DESTEĞİ DAHA ÖNEMLİDİR”

Fatsa’mızda da çok güzel projeler hayata geçiyor diyen Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, “Büyükşehir Belediyesi desteği deyince insanlarımızın aklına nakit para girdisi geliyor ancak ilçelere en güzel destek olma şekli yatırım ve projedir. Dolayısıyla Büyükşehir Belediyemiz birçok projemize sahip çıkarak ve destek olarak hayata geçmesini sağlıyor. Bizim aradığımız ve arzu ettiğimiz destek de budur. Proje ve yatırım desteği hem halkımıza daha faydalı hem de şehrimiz için kalıcıdır. Ben bizden desteklerini esirgemediği için hem Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz’a hem de ekibine sonsuz teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.