BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ ENVER YILMAZ KARLA MÜCADELE EKİPLERİNİ DENETLEDİ
26.01.2016

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz ilçe ilçe gezerek ekiplerin karla mücadele çalışmalarını yerinde inceliyor ve yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi alıyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz dün gece yoğun kar yağışına rağmen Ulaştırma Daire Başkanlığı Fatsa Yerleşkesine gelerek yetkililerden bilgi aldı. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz’ın Fatsa ziyaretinde Belediye Başkan Yardımcımız İbrahim Eroğlu’da hazır bulundu.
Fatsa Belediye Başkan Yardımcımız İbrahim Eroğlu Başkan Yılmaz’a kar mücadele çalışmalarını Büyükşehir Belediyesi ekipleri ile koordineli bir şekilde sürdürdüklerini, ekipler arasında iş bölümü yaptıklarını ve ana harterlerden sonra ara sokaklarda yol açma çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.
Karla mücadelede görev alan ekipleri denetledikleri ve bu nedenle Fatsa bölgemizdeki ekipleri denetlediklerini belirten Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz, “Bölgemizde ortalama kar kalınlığı yer yer 1.5 metreye ulaştı. Meteoroloji verilerine göre son 15 yılın en yoğun kar yağışı oldu. Karla mücadelede görev alan ve canla başla çalışan tüm ekiplerimizi tebrik ediyorum. Tüm ekiplerimiz ellerlinden geldiği kadar gece gündüz demeden buz gibi havada vatandaşlarımızın mağdur olmaması için yoğun bir çaba gösteriyor. Ekiplerimiz özellikle cenaze olan ve hasta olan mahallelerde yol açma çalışmalarına öncelik veriyor. Ben ekiplerimize bu özverili çalışmalarından dolayı tekrar teşekkür ediyorum.” dedi.
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz ziyareti sırasında ihtiyaç için yerleşkeye gelen ekipler ile de selamlaşarak sohbet etti ve daha sonra Ordu’ya hareket etti.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.