BÜYÜK SANAYİDE YILMAZ VE ANLAYAN’A COŞKULU KARŞILAMA
10.02.2014

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, “Ordu artık kabuğunu kırmak istiyor. Projelerimizle birlikte, Ordu ilinin 19 ilçesinin çehresini değiştireceğiz. Her ilçeye eşit hizmet götürerek, vatandaşlarımızın imkânına sunacağız” dedi.

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Fatsa’da Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ile birlikte esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Perşembe günü geldiği Fatsa ilçesinde ikamet ederek esnaf ziyaretlerinde bulunan Yılmaz, sabah ilk olarak TV 52’nin Ünye’de bulunan ofisinin açılışına katıldı.

Ardından Başkan Anlayan ile Fatsa’ya dönen Yılmaz, Büyük Sanayi Sitesi önünde Kooperatif Başkanı Serdar Salman yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda esnafla birlikte karşılandı. Davullu zurnalı karşılamada Büyük Sanayi Sitesi Kooperatifi yönetimi AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ve Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Sözen’e çiçek takdim ettiler. Daha sonra Yılmaz ve Anlayan oldukça kalabalık bir partili grubuyla sanayide bulunan esnafları tek tek ziyaret ettiler ve esnaflardan yoğun ilgi gördüler.

MİTİNG HAVASINDA ESNAF ZİYARETLERİ

Fatsa’da gördüğü ilginin kendisini çok mutlu ettiğini belirten AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, “Fatsalı hemşerilerimizin ilgi ve alakası bizleri onurlandırdı. İki günlük esnaf ziyaretimizin ardından dün itibariyle belde ve köy ziyaretleri yapmıştık. Bugün itibariyle Fatsa Büyük Sanayi Sitesi’nde ziyaretlerde bulunduk. Sanayi esnafımızın ve işçi kardeşlerimizin şahsımıza ve partimize gösterdikleri ilgiye teşekkür ediyorum. Yoğun katılımlı miting havasında esnaf ziyaretleri yapıyoruz. Projelerimizle, taahhütlerimizle, yapacaklarımızla hem Fatsalı hemşerilerimiz, hem de Ordulu hemşerilerimiz için model bir Ordu oluşturacağız. Yarın da, diğer gün de Fatsa’da olacağız. Hem Fatsa merkezinde, hem de sanayi esnafımızla yaptığımız ziyaretlerde vatandaşlarımızın bizlere olan sevgisi heyecanımızı arttırdı. İnşallah 30 Mart sonrası sözümüzü ve tahütümüzü yerine getiren bir iktidar olmanın onuru ve gururuyla hizmetlerimize devam edeceğiz. Ordu artık kabuğunu kırmak istiyor. Projelerimizle birlikte, Ordu ilinin 19 ilçesinin çehresini değiştireceğiz. Her ilçeye eşit hizmet götürerek, vatandaşlarımızın imkânına sunacağız” diye konuştu.

“EKİP RUHUYLA ÇALIŞACAĞIZ”

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ise, büyükşehirle birlikte bir takım ruhuyla çalışacaklarını söyledi. Anlayan açıklamasında, “Her yerde olduğu gibi bugün de samimi ve sevgi gösterileri arasında bir çalışma yapıyoruz. İnşallah bir takım ruhu içerisinde hem Fatsa Belediyesi hem de büyükşehir olarak bölgeye birlikte hizmet edeceğiz. Sanayi sitemize altyapıdan üstyapıya birçok hizmetler yaptık. Bundan sonrada hizmetlerimiz devam edecek” şeklinde konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.