BÜYÜK SANAYİ YOLLARI ASFALTLANDI
09.06.2011
Fatsa Büyük Sanayi Sitesinde yapılan asfaltlama çalışmalarında sona gelindi.

Asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Büyük Sanayi Sitemizde şimdilik programladığımız asfaltlama çalışmalarımızda sone geldik. Bu hafta sonu Büyük Sanayi Sitesinde çalışmalarımızı tamamlayıp çıkacağız dediler.

Toplamda Sanayi Sitesinde 12 bin m² asfaltlama yapıldığını belirten Anlayan, yaklaşık 3 haftadır asfalt sezonumuzu açtık, 1 hafta boyunca da Sanayide çalıştık, şimdi geçen yıl yarım kalan Evkaf Mahallemize döneceğiz, burada asfaltlanmamış yollarımızı bitireceğiz dedi.

Başkan Anlayan son olarak; söz verdiğimiz gibi Fatsa´da vatandaşımızın ayağı çamurdan kurtulana kadar bu asfaltlama devam edecektir dediler.

Sanayi Sitesi Başkanı Serdar Salman da yaptığı açıklamada, Belediye Başkanımız bize verdiği her sözü yerine getirdi, Sanayi Sitemizde asfaltlama çalışmaları programlanan bölgelerde tamamlandı. Tamamını bitiremedik ama Belediye Başkanımızın bize söz verdiği bütün alanları asfaltladık, kalan kısımları da daha sonra yapacağız. Ayrıca şuanda en sorunlu yol olan Orta caddemizde tamamen asfaltlandı, bütün Sanayi esnafı Belediye Başkanımıza teşekkürlerini sunuyor açıklamasında bulundular.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.