BÜYÜK SANAYİ SİTESİNDEN KAHVALTI
01.06.2009Sanayi Sitesi yönetimi, Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ve bazı Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcilerini kahvaltıda bir araya getirdi.

Kahvaltıya Başkan Anlayan’ın yanısıra, Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe, İl Genel Meclis Üyeleri Ekrem Koçan, Atıf Yüksel, Yaşar Ateşli, Ticaret Odası Başkanı Tayfun Karataş, Ticaret Borsası Başkanı Ömer Karamolla, İlçe Emniyet Müdürü Tevfik Şahinel, Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Harun Uysal, Gıda Maddeleri Odası Başkanı Aydın Bostancıoğlı, Madeni Eşyalar Odası Başkanı Ayhan Baş, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mesut Bıçakcı, Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Özgen, Ziraat Odası Başkanı Yılmaz Gezer, Fatsa Fiskobirlik Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Davu ve Sanayi Esnafı katıldı.

Kahvaltı sonrası bir açıklama yapan Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Serdar Salman, Sanayi Esnafı olarak her Cumartesi kahvaltıda bir araya geldiklerini belirterek, “Bu sefer bunu biraz daha genişleterek İlçemizin üst düzey yetkililerini bir araya getirdik. Bu tür toplantılar güzel şeyler. Bu ilçede birlik ve beraberliğin bir göstergesidir” dedi.

İl Genel Meclis Üyesi Ekrem Koçan ve Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Sanayi sitesinin bu organizasyonuna teşekkür ettiklerini söylediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.