BÜTÜN KADINLARIMIZA SAĞLIK SIHHAT VE MUTLULUKLAR DİLİYORUZ
08.03.2014

Ak Parti Fatsa Kadın Kolları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Reşadiye caddesi Kavlağan ağacı altında Fatsalı bayanlara karanfil dağıttılar.
Ak Parti Kadın Kolları'nın 8 Mart Dünya Kadınlar günü programına Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ve Ak Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen de katıldılar. Reşadiye caddesinden geçiş yapan bayanların büyük ilgisi altında gerçekleşen programdan sonra ilk açıklamayı yapan Ak Parti Fatsa İlçe Başkanı Ruhan Çaykara, “Hanımların 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlamak üzere burada bir program düzenledik. Arkadaşlarımıza bizlere eşlik ettikleri için teşekkür ediyorum, belediye başkanımız ve ilçe başkanımız da bizlere katıldığı için onlara da ayrıca teşekkür ediyorum. Ak Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen ise yaptığı açıklamada,”Bütün dünya kadınlarının emekçi kadınların çalışan çalışmayan kadınların, annelerimizin bütün bayanlarımızın bu özel gününü kutluyorum.” Dedi.
Programda son açıklamayı yapan Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’ da yaptığı açıklamada, 8 Mart Dünya kadınlar günü nedeniyle çeşitli etkinlikler yapıldığını ifade ederek, “Bugün bir kez daha kadınlarımızı hatırlayarak etkinlik yapan bütün yönetim kurulu üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Bu vesileyle bütün Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum. Rabbim bunu bir vesile eylesin, inşallah hepsine sağlık sıhhat ve mutluluklar diliyorum.” şeklinde konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.