BU KADAR DA OLMAZKİ !!!
24.01.2008


Fatsa ilçesinde ilginç bir olay yaşandı.

Fatsa belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı kanalizasyon işleri servisi bir şikayet üzerine İlçeye bağlı Sakarya Mahallesi Kamacı Sokağa gittiler. Sokaktan gelen şikayet Kanalizasyon hattının tıkandığı ve çalışmadığı konusunda idi.

Belediye işçileri hattı açmaya çalıştılar, fakat hat bir türlü açılmıyordu. Daha sonra Boru içerisinde bir cismin olduğu anlaşıldı, boru kırıldı. Borunun içersinden 5×10`luk bir KALAS çıktı. Bu kalas Kanalizasyon hattı içersine nasıl girer ve bu kalas hatta nasıl uzun süre kalır. Belediye işçileri hattaki Kalası görünce ŞOK oldular.

Yıllardır kanalizasyon hattında çalışıyoruz. Hayatımızda ilk defa hat içersinden bir kalas çıkardık. İnsanlar bunu nasıl yapar ve başarır onları da ayrıca tebrik etmek gerekir, diye hayretlerini dile getirdiler.

Daha sonra kalas çıkartıldı. Hat açıldı. Ama tabiî ki bu manzara hiç hoş bir manzara değildi. İnsanalrın çevreye verdiği önem ve duyarsızlığın bir göstergesi bu. Lütfen kendimize ve çevremize saygılı olalım. Fatsa`yı hep birlikte iyi günlere taşıyalım

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.