BOLAMAN’DA BANA İŞ KALMAMIŞ DİYENE Mİ YOKSA BOLAMAN’DA HİZMETİN ÇOK DAHA FAZLASINA İHTİYAÇ VAR DİYENE Mİ OY VERECEKSİNİZ ?
08.03.2014

Fatsa Belediye Başkanımız aynı zamanda Ak Parti Fatsa Belediye Başkan Adayı Hüseyin Anlayan seçim çalışmaları çerçevesinde Bolaman Gölbaşı mahallesi Cami Kaşı semtinde İstanbul’da turizmci olan Kadir Keskin’in evine konuk oldu ve burada Başkan Anlayan’ı 100’e yakın mahalle halkı karşıladı. Başkan Anlayan burada Bolaman için çok büyük heyecanı olduğunu söyledi.
Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan’a Ak Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen belediye meclis üyesi adayları ve partililer de eşlik ettiler.
Ev sahibi Kadir Keskin’in selamla konuşmasından sonra söz alan Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan mahalle sakinlerine yaptığı konuşmada, “Bolaman’da 30 senede hangi birinizi başkan yapsaydık en az bu kadarını yapardınız. Ben inanıyorum ki bundan çok daha fazlasını da yapardınız. Ben akıl baliğ olduğumdan beri Sabri bey burada belediye başkanı ama hizmetlerin yeterli olduğuna inanmıyorum ve ben inanıyorum ki yine tekrarlıyorum Bolaman’ın Fatsa'ya bağlanması bir şans ama beni daha çok heyecanlandıran Bolaman’ın Fatsa'ya bağlanması Fatsa için çok daha büyük bir şanstır. Bolaman sadece bir yolu yapılarak bırakılmamalı. Bolaman çok daha fazlasına layık. Biz bunu söylerken bir başka belediye başkan adayı arkadaşımız da diyor ki benim gibi Sabri bey'in hizmetlerine teşekkür ederek Sabri bey Bolaman’da her şey yapmış bitirmiş bana hiçbir şey kalmamış diyor. Siz takdir edin, Bolaman’da her şey bitmiş bize yapılacak iş kalmamış mı yoksa yapılan hizmetler var ama yeterli değil daha fazlasına ihtiyaç var, daha yenilerine ihtiyaç var mı doğru. Biz ikincisini söylüyoruz ve ikincisine talibiz. O sebeple bu zamanda yapılacak iş kalmamış diyene mi oy vereceksiniz yoksa Bolaman için çok büyük heyecanım var diyene mi oy vereceksiniz.” demesi vatandaşlardan büyük alkış aldı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.