BOLAMAN MAKUS TALİHİNİ YENECEK
12.03.2014

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Enver Yılmaz ve Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan Bolaman, Yalıköy beldelerini ziyaret ettiler. AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Enver Yılmaz ile ilk olarak Bolaman Beldesi'ni ziyaret eden Başkanımız Hüseyin Anlayan’a vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği gözlendi. Beldede esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulunan Başkanımız Anlayan ve AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Enver Yılmaz daha sonra Hazinedaroğlu Konağı önünde bir konuşma yaptılar.

Bolaman makus talihini yenecek sözleriyle konuşmasına başlayan Başkanımız Hüseyin Anlayan; “Bolaman’da 30 senede hangi birinizi başkan yapsaydık en az bu kadarını yapardınız. Ben inanıyorum ki bundan çok daha fazlasını da yapardınız. Ben akıl baliğ olduğumdan beri Sabri bey burada belediye başkanı ama hizmetlerin yeterli olduğuna inanmıyorum ve ben inanıyorum ki yine tekrarlıyorum Bolaman’ın Fatsa'ya bağlanması bir şans ama beni daha çok heyecanlandıran Bolaman’ın Fatsa'ya bağlanması Fatsa için çok daha büyük bir şanstır. Bolaman sadece bir yolu yapılarak bırakılmamalı. Bolaman çok daha fazlasına layık. Biz bunu söylerken bir başka belediye başkan adayı arkadaşımız da diyor ki benim gibi Sabri bey'in hizmetlerine teşekkür ederek Sabri bey Bolaman’da her şey yapmış bitirmiş bana hiçbir şey kalmamış diyor. Siz takdir edin, Bolaman’da her şey bitmiş bize yapılacak iş kalmamış mı yoksa yapılan hizmetler var ama yeterli değil daha fazlasına ihtiyaç var, daha yenilerine ihtiyaç var mı doğru. Biz ikincisini söylüyoruz ve ikincisine talibiz. O sebeple bu zamanda yapılacak iş kalmamış diyene mi oy vereceksiniz yoksa Bolaman için çok büyük heyecanım var diyene mi oy vereceksiniz. Allahtan Karayolları bir kaldırım yaptı da Bolaman bir kaldırım gördü. Onu da karayolları yaptı. Soruyorum 30 yıldır değişen ne var” dedi.

ORDU'YU TURİZM MERKEZİ YAPACAĞIZ

Başkanımız Hüseyin Anlayan’ın ardından konuşma yapan AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Enver Yılmaz; “Bizim için 'Havaalanını yapamayacaklar' denildi. Biz 7 ay sonra Avrupa'nın denize dolgu ilk havalimanını hizmete açıyoruz. Biz iktidar olarak verdiğimiz tüm sözleri yerine getirdik. Bolaman, Yalıköy ve Medreseönü tabiat harikası bir güzelliğe sahip. Bu güzelliği turizme açacağız. Hizmet amaçlı yaptığımız icraatları vatandaşlarımız biliyor. Biz iktidar partisiyiz ve 12 yıldır iktidardayız. Biz genel başbakanımızın resimlerini her yerde taşıyoruz. Bazıları gibi genel başkanının posterini araçlarına asamayan bir parti değiliz” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.