BOLAMAN ARİF ÖZKAN CADDESİ SICAK ASFALT SERİMİ TAMAMLANDI
20.10.2018

Fatsa Belediyemiz tarafından Bolaman Güvercinlik mahallesinde yapımı devam eden ve bir çok mahalleye de bağlantı olan bin 200 metre uzunluğundaki yolun sıcak asfalt serimi tamamlandı.
Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe sıcak asfalt çalışmasını yerinde inceledi. Güvercinlik mahallesi sakinleri Başkan Aktepe’ye inceleme yaptığı sırada yolla ilgili teşekkürlerini dile getirdiler.
Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe gerçekleştirdiği inceleme sonrası yaptığı açıklamada, “Burası Güvercinlik mahallemizin Arif Özkan Caddesi. Bin 200 uzunluğunda bir yol. Güvercinlik mahallesi muhtarımız Hami Gülboy bizim bu yolu yapmamız için talepte bulundu. Biz bu yolu bu seneki yatırım programımıza almıştık. Geçtiğimiz hafta yol çalışmamıza eski asfaltının kazınması ve daha sonra zemin iyileştirilmesi ile başlamıştık, şimdi bitiriyoruz. Halkımız güle güle kullansınlar. Şehir merkezimizde de devam eden asfalt çalışmalarımız var onları da havaların uygun olduğu zamanlarda en kısa sürede yapmaya çalışacağız ve bitirip hizmete sunacağız.” dedi.
Güvercinlik mahallesi Muhtarı Hami Gülboy ise Belediye Başkanımız Aktepe’ye yaptıkları sıcak asfalt çalışmasından dolayı teşekkür ederek, “ Mahalle halkımız yolun yapılmasından dolayı çok sevinçli Başkanımızdan Allah razı olsun.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.