BİZİM TOPTAN MARKET HİZMETE GİRDİ
11.05.2016

Fatsa ilçemize Bizim Toptan Market adıyla farklı bir konseptte ticari faaliyet gösterecek olan bir işyeri gerçekleşen açılışla hizmete girdi.
Bizim Toptan Market isimli iş yerinin açılışına Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz, Çamaş Kaymakamımız Hasan Gökpınar, Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcımız Ahmet Çoruh, Fatsa Belediye Başkan Yardımcımız Muharrem Aktepe, Ak Parti İlçe Başkanımız Abdullah Uçar, Çamaş Belediye Başkanımız Alaaddin Giden, İlçe Müftümüz Hüseyin Can ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“İLÇEMİZDE YATIRIMCILARIN SAYISI ARTIYOR”
Açılışta ilk konuşmayı yapan Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, “Bugün çok farklı komplekste çalışan bir marketin açılışında birlikteyiz. İlçemizde her geçen gün bu ve buna benzer yatırımların sayısı artıyor tabii bu vatandaşımıza daha uygun şartlarda alışveriş yapma imkanı sağlıyor. Bu market perakendeden ziyade toptancı gibi çalışıyor çok daha farklı bir profile hizmet verecek. Fatsa’mızda bu şekilde bir ilk oluyor ben bu iş yerinin öncelikle yatırımcılara hayırlı olmasını diliyorum ve buradan çok daha uygun şartlarda mal alabilecek bakkallarımıza işyerlerimize vatandaşlarımıza bu hizmeti sunacağı için onlara da hayırlı olmasını diliyorum. Bizi daha çok sevindiren ilçemize katacağı katma değer. Bu işin iki boyutu var hep şu şikayette bulunuyor kazandıklarını götürüyorlar diye kazandıklarını burada harcamak niyetiyle kendilerine hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

“HAVALİMANIMIZIN AÇILMASIYLA BÜYÜKŞEHİR ORDUMUZDA ÇOK CİDDİ ANLAMDA TİCARİ YATIRIMLAR VAR”
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz ise konuşmasında, “İsmi ile müsemma güzel, birlik ve beraberliği temsil eden Bizim Toptan ve Perakende satış mağazasının açılışı sebebiyle bir aradayız. Öncelikle başta işletmenin temsilcisi olan arkadaşlarımıza çalışan kardeşlerimize buradan umut besleyen buradan rızkını geçim kaygısını burada çalışan her bir kardeşimizin umdukları faaliyetleri çerçevesinde ben helal rızık temenni ediyorum. Güzel bir müessese olmuş, ulusal bir marka hatta bizim Uluslararası bir markamız. Bizim de Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak önemli yatırımcı kuruluşlarımızdan bir tanesi. İlimizde böyle bir marketin açılması bizim için de inşallah uzun vadeli güzel bir katma değer oluşturacak. Konsepti biraz farklı ama nihayetinde alışveriş yapılacak bir alan. Yirmiye yakın arkadaşınızın çalıştığı Fatsa'ya katma değeri olan bir kuruluş. Büyükşehir olarak bizi ilgilendiren bölümü vergilerin bize geri dönüş yapması. Dolayısıyla ilimize katkı veren bir müessese özellikle havalimanımızın açılmasıyla Büyükşehir ordumuzda çok ciddi anlamda ticari yatırımlar var. Ben yatırımcı arkadaşlarımıza helal rızık ve bol kazançlar temenni ediyorum.” diye konuştu.
Konuşmalardan sonra Fatsa Müftüsü Hüseyin Can tarafından yapılan duadan sonra iş yerinin açılış kurdelesi kesildi ve yine protokol mensupları tarafından mağaza gezildikten sonra açılış sona erdi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.