BİZE DESTEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM
27.01.2014

Ak Parti’den Fatsa Belediye başkan adaylığı resmen açıklanan Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan Fatsa’da yayın yapan basın kuruluşlarını ziyaret etti. Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan’a Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Sözen, Belediye Başkan Yardımcımız Muharrem Aktepe ve Partililer de eşlik ettiler.
Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan gazetelerde yaptığı açıklamada, kendisine bu süreçte destek veren herkese teşekkür ettiğini belirterek, “AK Parti Fatsa Belediye başkan adayı olarak adaylarımız resmen ilan edildi ve yeni bir seçim süreci başlıyor. 10 senedir Ak Parti çatısı altında Ak Partili belediye başkanı sıfatıyla 10 senedir Fatsa’da belediye başkanlığı yapıyoruz ve inşallah bir üçüncü döneme daha aday gösterildim. Ben öncelikle bu süreçte bizi destekleyen ve aday olmamızda destekleri ile etkili olan en başta sayın Başbakanımıza, partimizin bütün yetkili organlarına, Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkan Adayımıza, il başkanımıza, ilçe başkanımıza ve teşkilatımızın her kademesindeki teşkilat mensubu arkadaşlarıma ama bilhassa bizi destekleyen kamu oyu araştırmalarında bizlere destek veren bütün vatandaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum. Partimiz bütün faktörleri göz önünde bulundurarak en iyi neticeyi alacağı adayı aradı ve Fatsa’da buna bizimle olmasına karar verdi, bundan dolayı mutluyum ama mutlu olmakla beraber yükümün çok daha faz olduğunun bilincindeyim” dedi.

“YENİ HİZMETLERE YENİ PROJELERE YELKEN AÇMIŞ DURUMDAYIZ”
10 senelik belediye başkanlığından sonra üçüncü döneme aday gösterilmenin sırtındaki yükü daha da artırdığını, sorumluluğunu daha çok artırdığını ifade eden Başkanımız Anlayan, “İnşallah bu bizi şımartmayacak. Sorumluluğumuzun bilinci ile hareket ederek yine bir seçim kampanyası akabinde inşallah kazanacağına inandığımız bir belediye başkanı olarak hizmet etmeye devam edeceğiz. Tabi bu aday adaylığı sürecinde diğer aday adayı arkadaşlarımız vardı. Onlar da gerçekten çok seviyeli AK Parti’ye yakışır, kendilerine, Fatsa’ya yakışır güzel bir aday adaylık süreci yaşadılar. Ben onlara da çok teşekkür ediyorum ama siyaset onlar için bitmiş değil. Sonuçta biz bir aileyiz, onlar da bu ailenin bir ferdi olarak bundan sonra hep beraber çalışmaya devam edeceğiz. Biz 10 senedir Fatsa’da herkesle kucaklaşarak birlik beraberlik içerisinde bu hizmeti yapmaya gayret ettik bundan sonra da böyle olacak. Dolayısıyla yine birlik ve beraberlik içerisinde Fatsa’da yeni hizmetlere yeni projelere yelken açmış durumdayız. Bu aday adayı kardeşlerimize sonuçta bu ekibin bir parçası görüyoruz ve onlarla birlikteliğimiz devam ediyor. Önümüzdeki seçim çok önemlidir. Fatsa için de çok önemlidir, Türkiye için de çok önemlidir. Bunun bilinci ile hareket edeceğiz. Hiç bir seçim kolay değildir, hiç bir seçim garanti değildir bununda bilincindeyim çünkü tecrübelerimizle bunu söyleyebiliriz ama hiçbir zaman ümitsiz olmadık, bu seçimde de ümitsiz değiliz. Kazanabileceğimiz inandığımız bir seçime gidiyoruz ama en nihayetinde Allah nasip edecek sonrada milletimiz takdir edecek. Milletimizin takdiri ile inşallah 30 Mart’ta AK Parti olarak Fatsa’da bir belediye başkanlığını daha kazanacağımıza yürekten inanıyorum. Fatsa’mız için partimiz için ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.