BİZ BİRİZ BERABERİZ, KAZANAN AK PARTİ OLACAK KAZANAN FATSA OLACAK
25.12.2013

Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan bugün AK Parti’den Fatsa Belediye Başkan adayı olan İbrahim Karamolla, Ahmet Özyurt, Ahmet Müezzinoğlu ve Yakup Yeşiltaş’ı ziyaret etti. Belediye Başkan Yardımcımız Bülent Yücetepe ile birlikte 4 aday adayını bulundukları mekanda ziyareteden Başkanımız Anlayan ziyarette birlik beraberlik mesajı vererek, “Biz biriz beraberiz, kazanan AK Parti olacak, Fatsa olacak” dedi.

“ÖNEMLİ FATSA ADINA BİRLİK BERABERLİK İÇERİSİNDE HİZMET KERVANINA DEVAM EDEBİLMEKTEDİR”
Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ilk ziyaretini Eczacı İbrahim Karamolla’ya gerçekleştirdi. Başkanımız Anlayan burada yaptığı açıklamada ziyaret amacının birlikte bir araya gelmek, sohbet etmek olduğunu belirterek, “Şuanda bir süreç yaşıyoruz. Bu süreç işlemeye devam ediyor. Umuyoruz ki önümüzdeki hafta içerisinde kimin aday adayı olacağı belli olur diye düşünüyorum. Tabi bu bir dostluk ziyareti. Herkesin malumu Belediye Başkanlığı seçimi sürecinde AK Parti adına bir aday adaylık süreci de var. Bu kapsamda ben de dahil olmak üzere 4 tane aday adayı arkadaşımız var, toplamda 5 kişi AK Parti’den Fatsa Belediye Başkanlığı’na talip olduk. Burada önemli olan kimin aday olacağı değil, sonuçta partimiz ortaya koyduğu kriterler çerçevesinde adayını belirleyecek ve ilan edecektir. Önemli olan partimiz adına Fatsa adına birlik beraberlik içerisinde hizmet kervanına devam edebilmektedir. Biz biriz, beraberiz, bunu en iyi şekilde bu süreci beraber geçireceğiz ve sonuçta Fatsa kazanacak.” dedi.

AMAÇ TAKIMIMIZIN GALİP GELMESİ

AK Parti Fatsa Belediye Başkan aday adaylarından İbrahim Karamolla nazik ziyaretinden dolayı Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan’a teşekkür ederek, “Sayın Başkanımız nezaket sahibi bir insandır, çok teşekkür ediyorum. Biz aynı takımın oyuncularıyız, kimimiz sahada, kimimiz yedek kulübesinde oturur. Amacımız takımımızın galip gelmesidir. Hep beraber bunun için mücadele ediyoruz. Sonuçta başkanımızın da dediği gibi Fatsa’mız kazanmaktadır. Bunun için gayretimiz var, çalışıyoruz. Sonuçta inşallah Fatsa’mız kazanır, memleketimiz kazanır. 30 Mart akşamı da inşallah zaferle çıkmış oluruz” dedi.

“ÖNEMLİ OLAN AK PARTİ'YE EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET ETMEKTİR”

AK Parti Fatsa Belediye Başkan aday adaylarından Ahmet Özyurt ise, “Sayın başkanımıza ve başkan yardımcımıza nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. Sayın başkanımızın da ifade ettiği gibi demokratik yarış halen devam ediyor. Önümüzdeki hafta sonuçlanır diye bekliyoruz. Önemli olan birlik ve beraberliktir. Esas olan budur. Önemli olan AK Parti'ye en iyi şekilde hizmet etmektir, bu bağlamda da kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“BERABER OMUZ OMUZAYIZ”

AK Parti Fatsa Belediye Başkan aday adaylarından Ahmet Müezzinoğlu’da ziyaretin kendisi için sürpriz olduğunu ifade ederek, “Sayın başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Ben sayın başkanımızla görüşmek istiyordum. Başkanımızın da dediği gibi hep beraber hizmet edeceğiz. Rabbim inşallah hepimizi muvaffak eder. Partimiz kazanır, Fatsa’mız kazanır, Milletimiz kazanır. Hep aynı yoldayız, hep beraber omuz omuzayız. Başkanımıza ve Başkan Yardımcımıza çok teşekkür ediyorum beni ziyaret ettikleri için. Allah razı olsun” şeklinde konuştu.

“KİM ADAY OLURSA YANINDAYIM”

Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan’ın en son ziyaret ettiği aday adayı olan Yakup Yeşiltaş’da, “ 5 tane aday adayı arkadaşım var. Hepsi birbirinden değerli. Bu arkadaşlarım bu şehre hizmet etmek için bu göreve talip oldular. Tabi ki saygı, sevgi hoşgörü içerisinde bu çalışmalarımızı bu safhaya kadar getirdik. Bundan sonra bir kişi aday gösterilecek. Bu gösterilecek olan adayın yanında ben şahsım itibariyle kim aday gösterilirse gösterilsin seçim bitene kadar aday seçilen arkadaşıma yardımcı olacağımı söylemek isterim. Seçimin Fatsa için Fatsa halkı için, ülkemiz için hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.