BİZ BİRİZ BERABERİZ, BİRLİKTE DAHA GÜZEL HİZMETLER YAPACAĞIZ
23.02.2014

Fatsa Belediye Başkanımız aynı zamanda Ak Parti Fatsa Belediye Başkan adayı Hüseyin Anlayan seçim çalışmaları kapsamında Hıdırbeyli, Bozdağ ve Yukarı Ardıç köylerini ziyaret etti. Gittiği her köyde sevgi ile karşılanan Ak Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Anlayan’a Ak Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen ve partilerde eşlik ettiler. Ak Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Anlayan bu köylerde yaptığı konuşmada hem Fatsa Belediyesi için hem onu Büyükşehir Belediyesi için vatandaşlardan destek isteyerek, “Biz biriz beraberiz, bizi birbirimizden ayırmayın, beraber çok daha güzel hizmetler yapacağız” dedi.

"KÖYLER ASFALTLA BULUŞTU"
Ak Parti döneminde 12 yılda gerçekten köylerimizin Ak Parti döneminden önceki döneme mukayese edildiğinde çok güzel hizmetlere kavuştuğunu belirten Fatsa Belediye Başkanımız aynı zamanda Ak Parti Fatsa Belediye Başkan adayı Hüseyin Anlayan, “Asfaltı köylerimiz Ak Parti ile gördü, eskiden bir büz koymak bir kere grayder ile bıçak vurmanın büyük bir hizmet sayıldığı bir dönemde Ak Parti döneminde bütün yolları çakıllar hatta asfalt ile buluştuğu bir dönem yaşıyoruz ama bitmedi. Daha fazlasına daha güzeline daha iyi iyilerine layık halkımız. İşte bu hizmetin daha iyisini daha güzelini yapabilmek daha fazla kaynak ve daha fazla imkanla yapabilmek için hükümetimiz Ordumuzu Büyükşehir yaptı.” dedi.

"TAKIM OYUNU İLE ÇOK DAHA FAZLA YAPARIZ"
Büyükşehir kapsamında bütün köylerin Büyükşehir'in bir mahallesi olduğunu ifade eden Başkan Anlayan, “Bundan sonra artık Özel İdare ve Köydes lav edildi, tamamen Büyükşehir'e devroldu. Bundan sonra hizmetleri direk kendi seçeceğiniz 2 tane belediye başkanından alacaksınız. Biz o sebeple hem kendi şahsımıza Hüseyin Anlayan olarak Ak Parti olarak Fatsa Belediye Başkanlığı için destek istiyoruz ama sadece Fatsa için değil Ordu Büyükşehir Belediyesi içinde Ak Parti adayımız sayın Enver Yılmaz içinde destek istiyoruz. Biz bir takım oyunu oynamayı çok seviyoruz. Bu zamana kadar hizmeti böyle yapmaya çalıştık bundan sonra da Büyükşehir ile beraber iyi bir takım olarak çok daha güzel hizmetleri çok daha kısa zamanda inşallah beraber hayata geçireceğiz. O sebeple biz biriz beraberiz diyoruz, bizi birbirimizden ayırmayın. Ak Parti çatısı altında inşallah hem Fatsa Belediyesi hem Ordu Büyükşehir Belediyesi’ni aldığımızda bütün köylerimiz çok daha fazla hizmete kavuşacak.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.