BİZ BİR TAKIMIZ
19.09.2008
Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Atatürk parkı restoranda Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı personellerle iftar açtı. İftar yemeğine yaklaşık 130 personel katıldı.

Başkan Anlayan, yemekte yaptığı konuşmada; öncelikle hepinize afiyet olsun. Bu akşam bir güzelliği de sizinle yaşamak istedik. Yaklaşık 4,5 yıldır sizinle birlikte çalışıyoruz. Fatsa`ya hep birlikte hizmet ediyoruz. Bu yapılan hizmetlerde hiç şüphesiz sizlerin katkısı çok fazla, hizmetlerde takım ruhuyla hep birlikte çalışıyoruz. Belediye çalışanlarımızın hepsi bu kadar değil tabiî ki personel çok fazla olduğu için yemek programımızı 2 akşama yaydık. Fen işleri ekibimiz zaten Belediyenin tamamına yakın. Bir iftar yememeğini daha sizinle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu akşam davetimize katıldığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum dediler.

İftar yemeği programına ayrıca, Belediye Başkan Yardımcıları Bülent Yücetepe, Muharrem Aktepe, Hizmet İş Sendikası Trabzon Şube Başkanı İhsan Bülbül, Bölge teşkilat uzmanı Mehmet Çınar, Bölge sekreteri Nevzat Acu da katıldılar.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.