BİSİKLETÇİLER YAZ ŞENLİĞİNDE YARIŞTI
21.07.2010Fatsa Belediyesi Yaz Şenliği etkinlikleri kapsamında düzenlenen bisiklet ödüllü bisiklet yarışmasının birincisi Hamdi Ömer Bayıroğlu olurken, ikinci Samet Tokeç, üçüncü ise Emre Acar oldu.
Fatsa Belediyesi ile Bisikletçiler Derneği’nin ortaklaşa düzenledikleri bisiklet yarışmasına 35 bisikletçi katıldı. Güzergahta 6 tur atarak yarışan bisikletçiler arasında 59 yaşındaki Mehmet Ordu isimli vatandaşın vitessiz bisikletiyle parkuru hiç terk etmeden yarışı sonlandırması ilginç görüntüler arasında yer aldı. Bisiklet yarışmasına katılan her sporcuya teşekkür eden Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, “En küçüğünden en büyüğüne kadar bisikletçiler bu yarışmaya medeni cesaret göstererek ilgi gösterdiler. Bu sene bu yarışmayı ilk defa düzenledik. Seneye daha geniş kapsamlı yapacağız ve ödülleri yaş gruplarına göre vereceğiz” dedi.

Yarışmada dereceye girenlere ödüllerini Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Belediye Meclis Üyesi Fahrettin Boğ, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akar ve İlçe Gençlik Spor Müdürü Paşa Suiçmez verdi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.