BELEDİYEYE TEŞEKKÜR
21.06.2010


Fatsa Belediyesi Kurtuluş Mahallesi Üst Köprübaşı mevkiinde kanalizasyon çalışmalarına başladı. Burada başlayan çalışma mahalle sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı. Yaklaşık 15–20 yıldır kanalizasyonları olamayan ve kanalizasyon atıklarını kuyulara dolduran mahalle sakinleri yılladır çektiğimiz çileden artık kurtuluyoruz. Belediyemize bu hususta çok teşekkür ediyoruz dediler.

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan yaptığı açıklamada, şuanda Üst Köprübaşı mevkiinde 1500m. yeni kanalizasyon hattını döşedik ve faaliyete geçirdik. Yine aynı bölgede çalışmalarımız devam etmekte. Burada programımız dahilinde 2500m`lik yani 2.5km`lik bir hat çalışması gerçekleştireceğiz. Belediye olarak alt yapı konusunda her gün çalışıyoruz yine yeni ihalelerimiz hazırlanıyor. Bunun yanı sıra yine yapımı devam eden birçok sitemiz bölgesinde de yine alt yapı çalışmalarımız aynı anda yapılmakta. Bizler acil olan yerleri hemen programa alıyor ve ihalesini yaptıktan sonra yapım işine geçiyoruz. Bazı vatandaşlarımız çok aceleci davranıyorlar. Onlarda birazcık sabretsinler amacımız kanalizasyonu olamayan Cadde, Sokak hatta ev bırakamamak bu konuda da çalışmalarımız yoğun bir şekilde sürecektir.

Ben bu çalışmanın ilçemize ve Kurtuluş Mahallesi Üst Köprübaşı sakinlerine bir kez daha hayırlı olmasını diliyorum dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.