BELEDİYEMİZDEN AYNI ANDA 3 MAHALLEDE KONFORLU BETON YOL ÇALIŞMASIIRSALINDA “ASIRLIK BETON YOL ÇALIŞMALARI 3 MAHALLEDE EŞ ZAMANLI DEVAM EDİYOR
08.06.2022

Fatsa Belediyesi, aynı anda üç mahallede eş zamanlı asırlık beton yol çalışmasıyla ulaşım ağını genişleterek konforu şehrin dört bir yanına ulaştırıyor.

Kırsal Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, eş zamanlı olarak Yenidoğan, Yeniyurt ve Ilıca Mahallelerinde hummalı bir çalışmayla ulaşım ağını her geçen gün daha da güçlendiriyor.

“3 YILDA 90 KM’LİK ASIRLIK, KONFORLU BETON YOL YAPTIK.”

Üç yılda 90 km asırlık konforlu beton yol çalışmasını yaptıklarını söyleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Heyecanımız ve enerjimizle her gün büyüyüp gelişen Fatsa’mızda asırlık beton yol çalışmalarımızla ulaşım ağımızı genişleterek konforu şehrimizin dört bir yanına ulaştırmak için canla başla çalışıyoruz. Yaz ayına girdiğimiz bugünlerde eş zamanlı olarak üç mahallemizde tüm imkanlarımızı seferber ederek beton yol çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Ulaşımda standardı yüksek, konforlu yol çalışmalarımız kapsamında Yenidoğan, Yeniyurt ve Ilıca Mahallelerimizde ulaşım ağımızı her geçen gün daha da güçlendiriyoruz. Derdimiz ve gayretimiz daha yaşanabilir bir Fatsa hedefi ile ilçemizin dört bir yanında konforlu bir ulaşım için canla başla çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.