BELEDİYEMİZ KONSERVATUARI BAHAR KONSERİ KEYİF VERDİ
25.05.2015

Fatsa Belediye Konservatuarımızın düzenlediği İkinci Bahar Konseri beğeniyle izlendi. Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı'nda düzenlenen Belediye Konservatuarı İkinci Bahar Konserine Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, Belediye Başkan Yardımcımız Fatih Erişmiş, belediye meclis üyelerimiz ve çok sayıda ilçe halkı katıldı.
Sunuculuğunu Belediye Özel Kalem Müdürümüz Mesut Ergün'ün gerçekleştirdiği İkinci Bahar Konserinde Asuman Şirin, Hülya Hakalmaz, Şener Gök, Yasemin Sözer, Yavuz Kestane, Eylem Aydın, Yüksel Kaytaz ve son olarak da Kandemir Kaytaz solo türküleriyle konsere katılanlara keyifli dakikalar yaşattılar. Konsere Ünye’den gelen Ahmet Oral şiiriyle renk katarken arkadaşlarıyla Gürcü horonu oynadı.
Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan Bahar konserinde emeği geçen başta Konservatuar Halk Müziği Bölüm Şefi Avni Kaysal olmak üzere, tüm sanatçılara teşekkür ederek, “Gerçekten keyif aldığımız bir konser oldu. Fatsa halkımıza da gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.