BELEDİYE’DEN ŞEHİR MAGANDALARINA TEPKİ
14.01.2018

İlçemiz Belediye Çamlık tesislerinde piknik masası olarak kullanılan 2 oturma grubunun, kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından denize atılması tepki gördü.

Oturma guruplarının denize atılmasını Dolunay mahallesi sakinleri fark ederek belediye ekiplerine bildirdi. Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri ihbarı alır almaz söz konusu yere gelerek oturma guruplarını denizden çıkartarak yerlerine monte ettiler.

Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe yaşanılan olayı hayretle karşıladıklarını belirterek, “Bu oturma guruplarını denize atanlar bilinçsiz kişiler. Kişiler diyorum çünkü 2 tane oturma gurubunu denize kadar taşımak bir kişinin işi olamaz. Bu kişileri böyle sorumsuz davranışlarından dolayı kınıyoruz. Biz olayı duyar duymaz ekipleri harekete geçirerek oturma guruplarını yerine monte ettirdik. Umarız bir daha böyle bir hadise yaşanmaz.” dedi. İlçemiz Belediye Çamlık tesislerinde piknik masası olarak kullanılan 2 oturma grubunun, kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından denize atılması tepki gördü.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.