BELEDİYEDE BAYRAMLAŞMA GÖRKEMLİ GEÇTİ
20.08.2012

Fatsa Belediyesi Bayramın 2. günü Belediye Meclis salonunda Halk ve Personeli ile Bayramlaşma töreni düzenledi. Bayramlaşma Programına, Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Sözen, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Basın mensupları, Belediye çalışanları ve vatandaşlar katıldılar.

Bayramlaşma törenine ilgi oldukça fazlaydı. Belediye Başkanlık makamında yapılan bayramlaşmada kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Ramazan ayını hep birlikte hayırlısıyla atlattık ve hep birlikte Bayramımıza kavuştuk. İnşallah yine nice Ramazanlara ve nice Bayramlara hep birlikte kavuşuruz bugün davetimize katıldığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum.

Belediyemizde Bayramlaşmanın bu kadar kalabalık ve coşkulu geçmesi bizleri de çok memnun etti tekrar hepinize teşekkür ederken son olarak Belediyedeki Bayramlaşma töreninde bizleri yalnız bırakmayan siz değerli misafirlere bir kez daha çok teşekkür ediyorum dedi ve 2012 yılı içersinde yapılan başlıca büyük yatırımları kısaca anlattı ve gelen misafirleri bilgilendirdi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.