BELEDİYEDE BAYRAMLAŞMA GÖRKEMLİ GEÇTİ
05.09.2011


Fatsa Belediyesi Bayramın 2. günü Belediye Meclis salonunda Halk ve Personeli ile bayramlaşma töreni düzenledi. Bayramlaşma Programına Ak Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Ak parti İlçe Başkanı Fatih Sözen, Belediye Meclis üyeleri, Muhtarlar, Basın mensupları, Belediye çalışanları ve vatandaşlar katıldılar.

Bayramlaşma törenine ilgi oldukça fazlaydı. Belediye Başkanlık makamında yapılan bayramlaşmada kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Ramazan ayını hep birlikte hayırlısıyla atlattık ve hep birlikte Bayramımıza kavuştuk. İnşallah yine nice ramazanlara ve nice bayramlara hep birlikte kavuşuruz bugün davetimize katıldığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Belediyemizde Bayramlaşmanın bu kadar kalabalık ve coşkulu geçmesi bizleri de çok memnun etti. Tekrar hepinize teşekkür ederken son olarak Belediyedeki bayramlaşma töreninde bizleri yalnız bırakmayan Ak parti ordu Milletvekilimiz İhsan Şener Beye de çok teşekkür ediyorum dedi.

Ayrıca Ak parti ilçe Başkanı Fatih Sözen ve Ak parti Ordu Milletvekili İhsan Şener de kısa bir konuşma yaparak Bayramlaşmaya gelen vatandaşların bayramlarını tebrik ettiler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.