BELEDİYEDE BAYRAM COŞKUSU
08.11.2011
Fatsa Belediyesinde düzenlenen Bayramlaşma törenine katılım oldukça fazla oldu. Bayramlaşma merasimine Ak parti Ordu Milletvekili İhsan Şener beyde katıldılar.

Kurban Bayramının 2. günü Belediye Meclis salonunda yapılan Bayramlaşmada ev sahipliğini yapan Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan gelen misafirlerle tek tek bayramlaştı. Vatandaşların yanı sıra Belediye personeli ve basın mensupları da Bayramlaşmaya yoğun ilgi gösterdiler.

Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan; Bayramlaşma törenine gelenlere kısa bir teşekkür konuşması yaparak, Belediyemizdeki bayramlaşma törenine katılan herkese ve gelemeyen gönülleri bizlerle olan tüm hemşerilerimizin bayramlarını tekrar tebrik ediyorum. İnşallah nice bayramlara hep birlikte ulaşırız. Kurban Bayramı tekrar ilçemize, bölgemize ve Ulusumuza hayırlar getirsin temennilerinde bulundular.

Başkan Anlayan´dan sonra söz alan Ak parti Ordu Milletvekili İhsan Şener de yaptığı açıklamada, sizlerle beraber olduğum için çok mutluyum ben tüm hemşerilerimizin Mübarek Kurban Bayramlarını tebrik ediyor ve kısa önce aramızdan ayrılan Ak parti Ordu Milletvekili ağabeyimiz Harun Çakıra cenabı Allah tan rahmet diliyorum. Rahmetli Harun abi benim için çok önemliydi çok özel hukukumuz vardı ölmesi gerçekten beni çok üzdü ve yaraladı ailesine de sabırlar diliyorum açıklamasında bulundular.

Vatandaşların ve personelin yoğun ilgi gösterdiği bayramlaşma merasimi yaklaşık 2 saat sürdü.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.