BELEDİYE İŞKUR EL ELE
04.12.2009
Fatsa Belediyesel ve Ordu İş-Kur Müdürlüğü iş birliğiyle, toplum yararına çalışma programı çerçevesinde başlatılan çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Ordu İş-Kur Müdürlüğü Fatsa Belediyesinin hazırlamış olduğu projeye 24 kişilik bir çalışma grubu gönderdi. İş-Kurun gönderdiği kişiler, Fatsa Belediyesi tarafından hazırlanan Mustafa Kemal Paşa Mahallesi semt parkını yapıyor. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ile beraber çalışan işçiler, bu parkın yanı sıra birçok park bahçeler çalışmasında da Belediye ye büyük destek sağlıyor. Orta refüj yeşillendirme çalışması, Plaj piknik alanı ve diğer bitkilendirme çalışmalarında da İş-Kurun gönderdiği personeller büyük bir özveri ile çalışıyor.

Özellikle Fatsa Belediyesi Peyzaj Mimarı Bağlan Özel Karaağaç tarafından hazırlanan 1580 m²`lik Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Semt parkı. Fatsa`lı ve Mahalle sakinleri tarafından büyük beğeni kazandı. Bu park içersinde, yeşil alanlar, Muhtar Evi, 2 adet kameriye, pergole, çeşme, Çocuk oyun alanı, Piknik ve oturma alanları ve yeşil alanlar bulunmakta. Bu park çalışması tamamlanınca Fatsa`da yapılan örnek parklardan biri olacak.

Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan yaptığı açıklamada, Ordu İş-Kur Müdürlüğümüze çok teşekkür ediyorum. Onlarında desteğiyle Fatsa`mızda güzel çalışmalar yapıyoruz. Park bahçelerde bu sayede oldukça hızlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirdik. Bu konuda emeği geçen işçilerimize de çok teşekkür ediyor. Bundan sonraki çalışma hayatlarında başarılar diliyorum dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.