BELEDİYE EKİPLERİ FAKÜLTEDE
26.08.2008Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesine giderek sorunlar hakkında bilgiler aldılar.

Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe, Üniversitenin kayıt döneminin haftaya başlaması nedeniyle çevre düzenlemesi konusunda inceleme yapmak üzere Fakülteye gittiklerini belirtti. Deniz Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı İsmet Balık`tan sorunlar hakkında bilgiler alan Başkan Yardımcısı Aktepe, bu yıl Fatsa ilçemizde 1000 Üniversite öğrencisi ağırlayacağız. Fakültenin çevre düzenlemesi konusunda bizden bazı talepleri oldu. Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan`da bizleri Teknik ekibimizle beraber sorunları yerinde inceleye gönderdi. Fakültemizin Fatsa`ya yakışır hale gelmesi konusunda Fatsa Belediyesi olarak elimizden geleni yapacağız dediler.

Özellilikle çevre düzenlemesinde Fakülteye yardımcı olacağız diyen Başkan Yardımcısı Aktepe, Fatsa`mızın her bölgesine hizmet götürüyoruz. Fatsa`mıza gerekeni ve yakışanı yapmak bizlerin boyun borcudur dediler.

Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı İsmet Balık`ta Fatsa Belediyesi bu zaman kadar ne istediysek bizlere yardımcı oldular. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Fatsa Belediyesi bizlerin her zaman yanında dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.