BELEDİYE DÖRTTE DÖRT YAPTI
15.12.2009


Fatsa Belediyesi Voleybol takımı kurumlar arası Turnuvada 4 de 4 yaparak çeyrek finale çıkmayı garantiledi. Fatsa Belediyesi Voleybol takımı sırası ile Fatsa Ticaret Odası, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Anadolu Lisesi ve son olarak da dün akşam Ordu Üniversitesi, Fatsa Meslek Yüksek Okulu Voleybol takımını yendi.

Takım kapatanı Şükrü Yurttaş yaptığı açıklamada, bu turnuvaya önderlik eden İlçe Emniyet Müdürlüğümüze çok teşekkür ediyorum. Turnuvada çok güçlü takımlar var. Ama bizde Belediye olarak iddialıyız hedefimiz ilk üçte olmak hatta birincilik için mücadele edeceğiz. Dediğim gibi çok güçlü takımlar var. 21–22 Aralık tarihlerinde Çeyrek final karşılaşmaları, 23 Aralık da yarı Final ve 25 Aralık 2009 da ise, Final maçı oynanacak. Evkaf Mahallesinde bulunan Kapalı Spor salonundaki maçlarımıza tüm Fatsalıları davet ediyoruz.

Ayrıca Takımımızda bulunan tüm sporcu arkadaşlarıma da bu zamana kadar oynadığımız maçlarda gösterdikleri mücadeleden ve başarıdan dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum dediler. Bizlerde Belediye Voleybol takımıza bundan sonraki maçlarda başarılar diliyoruz.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.