BELEDİYE BAŞKANIMIZ HÜSEYİN ANLAYAN VE EKİBİNDEN AV. AHMET ÇORUH’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
30.04.2015

Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan Belediye Başkan Yardımcılarımız Muharrem Aktepe, Reyhan Mollaoğlu, İbrahim Eroğlu, Fatih Erişmiş, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri Süleyman Günal ve Ruhan Çaykara ve Fatsa Belediyesi Özel Kalem Müdürü Mesut Ergün ile birlikte Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Vekilliği'ne atanan Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Av.Ahmet Çoruh’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Ziyarette ilk açıklamayı yapan Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan Av. Ahmet Çoruh’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak, “Ahmet Çoruh arkadaşımız Ordu Büyükşehir Belediyesi'ne Belediye Başkan Vekilliği görevine atandı, ben kendisini öncelikle tebrik ediyorum. Tabi bu görevi kendisine tevdi eden Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz'a teşekkür ediyorum inşallah hayırlı olmasını temenni ediyorum. Büyükşehir Belediyemiz kurulduğu günden bu yana bu Büyükşehir Belediye Başkan Vekilliği görevini yine bizim arkadaşımız Süleyman Tomakin arkadaşımız yapıyordu. Eşinin Milletvekili adayı olması vesilesiyle bu görevi bıraktı ama meclis üyeliğine devam ediyor, yine beraber çalışmaya devam edeceğiz. Bu zamana kadar ki emeklerinden dolayı kendisine de ayrıca teşekkür ediyorum tabi artık bundan sonra bu görevi Fatsa Belediyesi Meclis Üyemiz aynı zamanda Ordu Büyükşehir Belediyesi Fatsa kontenjanından Ahmet Çoruh arkadaşımız yürütecek. Ahmet Çoruh ile beraber yıllardır beraber hem siyaset yapıyoruz hem belediye meclis üyesi olarak ta Fatsa Belediyemizde beraber görev yapıyorduk. Avukat kimliği ile de belediyecilik noktasında tecrübeli bir arkadaşımız ben inanıyorum ki bu görevi en iyi şekilde yapacaktır. Fatsalı olması elbette ki bizleri memnun etmektedir ama sonuçta bütün Ordu ilimizin hizmetlerine vekillik yapacaktır. Bütün ilçelerimizi hakkaniyetle takip ederek Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz’ı da en iyi şekilde temsil edecektir ben buna yürekten inanıyorum. İnşallah çok güzel hizmetleri Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz bey'le birlikte yapacağız hem Fatsa’mıza hem Ordu’muza hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

“BU GÖREVE GELMEMDE HÜSEYİN ANLAYAN’IN BÜYÜK TEVECCÜHÜ OLMUŞTUR”
Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin yeni Belediye Başkan Vekili Av. Ahmet Çoruh ise nezaket ziyaretlerinden dolayı Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ve ekibine teşekkür ederek, “Fatsa Belediye Başkan Yardımcılarımız ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyelerimizle beni bu ziyaretten dolayı mutlu ettiler.Yol arkadaşlarımızla bir yıldan bu yana çalışıyoruz. Fatsa Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Anlayan’ın da dediği gibi Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz’ın Fatsa ilçemize göstermiş olduğu teveccühden dolayı şükranlarımı sunuyorum, sağ olsun. Aynı zamanda Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan’ı da unutmamak lazım. 2009 yılında Fatsa Belediye Meclis Üyeliği görevine gelmem de kendisinin büyük bir teveccühü olmuştur bu anlamda da kendisine çok teşekkür ediyorum. Bu zor ve onurlu bir görev, Rabbimden yardım diliyorum. Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan’ın ustalık döneminde bize çok şey katacağına, yardımlarını bizden esirgemeyeceğini inanıyorum ve tekrar ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.