BELEDİYE ASFALT ŞANTİYESİ KURUYOR
19.11.2009Fatsa Belediyesi asfalt şantiyesi kurmak amacıyla ciddi bir çalışma başlattı.

Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, yaptığı açıklamada, Fatsa Belediyesi olarak sıcak asfalt şantiyesi kuracaklarını belirtti. Anlayan, artık parke taş dönemini kapatıyoruz. Bundan sonra amacımız, stabilize ve çamurlu yolları asfaltlamak. Bu uzun sürede daha kalıcı bir çözüm olacak dediler. Taş parke döşenen yolların, havaların yağışlı olduğu dönemlerde sürekli bozulduğunu ve arıza verdiğini belirten Anlayan, artık asfalt şantiyesi kurarak bu işi kökünden çözümleyeceklerini belirtti.

Şantiyenin alt yapı çalışmalarını hazırlayan Belediye, Yılbaşına kadar hazırlıkları yapıp, Mayıs Haziran ayı içersinde şantiyeyi faaliyete geçirmeyi hedefliyor. Sıfırdan bir şantiye kuracaklarını belirten Başkan Anlayan, artık Fatsa`da ciddi olarak, Asfalt yol yapıldığını herkes görecektir dediler.

Bu Şantiyeyi son model olarak kuracaklarını da belirten Anlayan, Birçok ilde kurulan asfalt şantiyelerini gezdik ve inceledik. Bundan yola çıkarak en güzel ve modern asfalt şantiyesini Fatsa`ya kazandıracağız açıklamasını da yaptılar.

Fatsa Belediyesi yine tarihinde bir ilke imza atarak Asfalt Şantiyesini ilçeye kazandırmış olacak.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.