BAYANLAR PASTA ÇEŞİTLERİNDE HÜNERLERİNİ YARIŞTIRDI
20.05.2009Fatsa İlçesinde Gülzar Kız Kur’an Kursu tarafından Bayanlar arası en güzel pasta yarışması düzenlenirken jüride Kaymakam M. Selman Yurdaer ve Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’da yer aldı.

Fatsa Belediyesi Efendiler Eyvanı Tesislerinde düzenlenen en güzel yarışması Yaş Pasta, Börek ve Tatlı kategorilerinde gerçekleşti. Yarışmada jüri üyeliğinde Kaymakam Mustafa Selman Yurdaer ve Belediye başkanı Hüseyin Anlayan, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Atıf Yüksel’de bulundu. Yarışmaya katılan pastalar görsel ve lezzet kategorilerinde değerlendirildi.

Jürinin yaptığı değerlendirme sonucunda Yaş Pastada Huriye Kocaoğlu birinci, Pınar Tekneci ikinci Meryem Yücel ise üçüncü oldu. Börek yarışmasında Aysel Yüksel birinci, Sevgi Gebeş ikinci ve Figen Gürbüz üçüncü oldu. Tatlı yarışmasında ise Zeynep Günal birinci, Seher Alevli ikinci, Hacer Yümlü ise üçüncü oldu. Yarışmada birinci olanlara çeşitli ödüller verilirken birincilerin aynı zamanda ücretsiz Konya gezisine götürüleceği bildirildi. Diğer yandan Börek yarışması birincisi Aysel Yüksel Konya gezisi hakkını bir başka yarışmacı arkadaşına devretti.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.