BAŞKANLAR GECE MESAİSİNDE
15.06.2012

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ve Ak parti ilçe Başkanı Fatih Sözen dün gece Kurtuluş Mahallesine giderek asfaltlama çalışmalarını yerinde incelediler.

Haftanın 7 günü asfalt döken Fatsa Belediyesi gecenin ilerleyen saatlerine kadarda asfalt yol yapımını sürdürüyor.

Gece yapılan çalışmalarla ilgili açıklamada bulunan Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan; "Buraya gündüzde gelmiştik, havalar iyi gittiği sürece geceleri de asfalt yol yapımına devam edeceğiz. Bu yılki 150.000 m3.lük yol sözümüzü yapmak için çalışmalarımız devam ediyor. Kurtuluş Mahallemize yol çalışmamamız tekrar hayırlı olsun dedi.

Ak parti İlçe Başkanı Fatih Sözen de yaptığı açıklamada; "Belediyemizin çalışmalarını bizlerde yakından takip ediyoruz. Hüseyin başkanın yaptığı her hizmetin yanındayız. Çok çalışkan bir başkanımız var bakın şuanda gece Saat:23:00 ve ekipler asfalt yol yapıyor. Bu gerçekten çok önemli biraz önce muhtarımızla konuştum. Yıllardır bu hizmeti bekliyorduk. Başkanımızdan ve sizlerden Allah razı olsun dedi. Bir dua bize yetiyor. Halkımızın memnuniyetini görünce bizlerinde çalışma şevki artıyor. Ben asfalt yolun mahallemize ve ilçemize hayırlı olmasını dilerken, gecenin bu saatinde çalışan ekiplere de Allah kolaylıklar versin diyorum" dedi.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.