BAŞKANIMIZ KİBAR’IN İLK NİKAH TÖRENİ
21.04.2019

Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar Belediye Başkanlık görevine başladıktan sonra ilk nikah merasimini gerçekleştirdi.
Dumlupınar İlkokulu öğretmenlerinden Recep-Sezan Serdar çiftinin oğlu Semih ile Ayhan-Sevil Güler çiftinin kızı Gamze, Belediyemiz Kültür Sarayı’nda gerçekleşen düğün töreni ile yaşamlarını birleştirdiler.

Çiftlerin nikah işlemini Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar gerçekleştirdi. Çiftlerden “Evet” onayı aldıktan sonra evlilik cüzdanını imzalayan Başkanımız Kibar geleneği bozmadı ve cüzdanı gelin hanıma takdim etti.

Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar Semih-Gamze çifti için gerçekleştirdiği nikahın kendisi için ayrı bir önemi olduğunu ifade ederek, “Çünkü bu nikah benim göreve başladıktan sonraki ilk nikah işlemim oldu. Ben genç çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. En kötü günleri böyle olsun.” dedi.
Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar nikah merasimi sonrası çiftleri ve ailelerini tebrik ettikten sonra düğünden ayrıldı. Düğün töreni nikah merasiminin ardından takı ve müzik eğlence ile devam etti.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.