BAŞKANIMIZ KİBAR’DAN İADE-İ ZİYARET
18.04.2019

Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar İlçe Kaymakamımız Mehmet Yapıcı ve İlçe Jandarma Bölük Komutanımız Yarbay Halit Gülten’e iade-i ziyarette bulundu.

Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar’a Ak Parti İlçe Başkanı İsa Yüksel, Belediye Meclis üyeleri eşlik ettiler. İlçe Kaymakamımız Mehmet Yapıcı nezaket ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken çalışmalarında başarılar diledi.

Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar ise belediyedeki yoğun hayırlı olsun kabullerinden fırsat buldukça bir yandan çalışmalara bir yandan da kamu kuruluşlarını, sivil toplum kuruluşlarına iade-i ziyaretlerde bulunduğunu belirterek, “Önümüzdeki günler bizim için yoğun bir çalışma dönemi olacak. Güzel havaları verimli bir şekilde değerlendirmek istiyoruz. Fatsa halkımızın bizlerden beklentilerini biliyor ve onları mahçup etmemek adına planlı programlı bir şekilde en öncelikli yerlerde çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Ben bizleri kabul eden İlçe Kaymakamımız Mehmet Yapıcı’ya ve İlçe Jandarma Bölük Komutanımız Yarbay Halit Gülten’e teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.