BAŞKANIMIZ KİBAR ŞEHRİMİZİN TEMİZLİK ELÇİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ.
08.08.2019

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen kahvaltı programında şehrimizin temizlik elçileriyle bir araya geldi.
Kahvaltıya Milletvekili Ergün Taşçı, İlçe Başkanı İsa Yüksel, Belediye Başkan Yardımcısı Ruhi Özbay, Belediye Meclis Üyeleri Muharrem Okyay Sarıhan, Mehmet Mutlu ve Adem Bekar ve FATBEL Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Aydınlık da katıldılar.
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar göreve başladıktan sonra bir çok konuda şikayet aldıklarını ancak temizlik konusunda ufak bir şikayet almadıklarının belirterek, “Bu da temizlik elçilerimizin ne kadar özverili çalıştığını gösteriyor.” dedi.

“TEMİZLİK KONUSUNDA EN UFAK BİR ŞİKAYET ALMADIK”
Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar kahvaltı öncesi temizlik elçilerinehitaben yaptığı konuşmada, herkesin evine ekmeğini götürmenin derdinde olduğunu belirterek, “Ben hepinize şehrimizin en zor görevini yaptığınız teşekkür ediyorum. Yükünüz ağır ama çok şükür göreve geleli 4 ay oldu, bir çok konuda şikayet aldık ama temizlik konusunda en ufak bir şikayet almadık. Bu da işinizi ne kadar büyük bir özveriyle yaptığınızı gösteriyor. Hepinizden Allah razı olsun.” dedi.

“ALLAH EMEĞİNİZİN BEREKETİNİ GÜZELLEŞTİRSİN”
Ordu Milletvekili Ergün Taşçı’da yaptığı konuşmada, “Allah emeğinizin bereketini güzelleştirsin, zenginleştirsin. Belediye Başkanımız ile birlikte bu şehrin imar ve inşasında emekleriniz için teşekkür ederiz. Fatsa çok daha güzel olmayı hak ediyor. Sizlerin de bu konuda emekleri çok fazla. Allah razı olsun teşekkür ediyoruz, şimdiden iyi bayramlar.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.