BAŞKANIMIZ KİBAR HER PROJEYİ TEK TEK İNCELEYEREK BİLGİ ALDI
02.05.2019

Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar AK Parti Ordu Milletvekilimiz Ergün Taşçı, Ak Parti İlçe Başkanımız İsa Yüksel ve Belediye Meclis Üyemiz Göksel Kayışoğluile birlikte Fatsa Anadolu Lisesi’nde Tübitak 4006 Bilim Fuarı Proje sergisinin açılışını gerçekleştirdi.
Program saygı duşu ve İstiklal marşının okunması başladı. Daha sonra Okul Müdürü Haluk Baycan ve Proje koordinatörü Kimya öğretmeni Hayati Yılmaz birer konuşma yaptılar. Ardından Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar, AK Parti Ordu Milletvekilimiz Ergün Taşçı ve Ak Parti İlçe Başkanı İsa Yüksel tüm projeleri tek tek gezerek öğrencilerden bilgi aldılar.

Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar tüm projelerini inceledikten sonra yaptığı konuşmada, “Büyük bir keyifle incelediğimiz bu güzel projeleri için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz. Öğrenci kardeşlerimizin yapmış olduğu her türlü projeyi genç bir kardeşiniz olarak bir belediye başkanı olarak her zaman destek vereceğime sözünü vermek istiyorum ve daha nice böyle güzel programlarda bir araya gelmeyi diliyorum. Emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dilerim.” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.