BAŞKANIMIZ KİBAR, FATSA BELEDİYESPOR’UMUZU AĞIRLADI
16.04.2019

İlçemizin futbolda tek profesyonel takımı olan Fatsa Belediyespor Kayyum Başkanları, teknik heyet ve futbolcularımız Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar’a hayırlı olsun ziyaretine geldiler.

Ziyarette ilk konuşmayı yapan Fatsa Belediyespor Kayyum Başkanlarından Tayfun Karataş, “Öncelikle Fatsa Belediye Başkanlığı görevini devr alan İbrahim Etem Kibar kardeşimize yeni görevinde başarılar diliyoruz. İlçemizin markası olan Fatsa Belediyespor bu sene 19 yıl aradan sonra 3.Ligde mücadele etmeye başladı ancak gelinen süreçte ekonomik anlamda zor bir süreçten geçiyor. Fatsa Belediyesporumuz ilçemizin bir değeridir. Tüm Fatsa’nın olduğu gibi belediyemizin de Fatsa Belediyespor’a destek olması gerektiğini düşünüyoruz. Fatsa Belediyesporumuza dün olduğu gibi bugün de, yarın da belediyemizin de yanında olacağına inancımız sonsuzdur. Bu vesile ile bir kez daha Başkan Kibar ve ekibine 5 yıllık yeni hizmet dönemlerinde başarılar diliyoruz.” dedi.

Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar’da yaptığı konuşmada futbolu seven ve fırsat buldukça oynayan biri olarak her zaman için takımın yanında olacağını ifade ederek, “Fatsa Belediyespor'un kalan maçlarını da kazanarak 3.Ligde kalacağına yürekten inanıyor, hafta sonu oynayacakları Serikspor maçında başarılar diliyorum.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.