BAŞKANIMIZ HÜSEYİN ANLAYAN’DAN ADAY ADAYLARINA ANLAMLI MESAJ
28.02.2015

“ADAY OLANLAR ASLA GURUR VE KİBİR YAPMAMALI, ADAY OLAMAYANLAR İSE ASLA ÜZÜLMEMELİ. ADAY OLAN ARKADAŞLARIMIZ ASLA KERAMETİ KENDİNDEN BİLMEMELi. ADAY OLAMAYAN ARKADAŞLARIMIZDA BAHANEYİ KİMSEDE ARAMAMALIDIR."

Ak Parti Ordu Milletvekili aday adayları için Ordu’da gerçekleşen teşkilat temayül yoklamasında oy kullanan Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, “Aday olanlar asla gurur ve kibir yapmamalı, aday olamayanlar ise asla üzülmemeli. Aday olan arkadaşlarımız asla kerameti kendinden bilmemeli, aday olamayan arkadaşlarımız da bahaneyi kimseden aramamalı sonuçta bu bir nasip kısmet işidir.” dedi.
Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan oy kullanılan salona girmeden önce Milletvekili aday adayları ile neşeli sohbetlerde bulundu.
Temayül yoklamasında oy kullandıktan sonra bir açıklama yapan Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, “Bizler de hayırlısı ile oyumuzu kullandık. Ben bütün aday adayı arkadaşlarıma hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Önümüzdeki seçimlerin Ordu ilimiz için, ülkemiz için ve partimiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Çok önemli bir seçime daha giriyoruz, ülkemiz için çok önemli bir seçim, Ordu ilimiz için ve partimiz için çok önemli bir seçim. İnşallah bu seçimden de Allah'ın izniyle iyi bir netice ile çıkacağız, ben buna yürekten inanıyorum. Ben her biri birbirinden değerli aday adayı arkadaşlarımız için şunu ifade etmek istiyorum. Seçimlerde hep gördük; buradaki temayül nihai bir karar değildir. Bütün aday adayı arkadaşlarım gerçekten kendilerine en güzel şekilde ifade etmeye çalıştılar ve her biri de bu görev verildiğinde Ordu ilimiz için en güzel şekilde layıkı ile bu işi yapacaklarına inanıyorum ama şunu ifade etmek istiyorum. Aday olanlar asla gurur ve kibir yapmamalı, aday olamayanlar ise asla üzülmemeli. Aday olan arkadaşlarımız asla kerameti kendinden bilmemeli, aday olamayan arkadaşlarımız da bahaneyi kimseden aramamalı sonuçta bu bir nasip kısmet işidir. Nasip kaza kadere yürekten inanıyoruz, bu da bir kader çizgisidir. Allah'ın çizdiği kader çizgisinde biz sadece görevimizi yapmaya çalışıyoruz. Bu anlamda önümüzdeki seçimlerin bir kez daha hayırlı olmasını diliyorum. “dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.