BAŞKANIMIZ AKTEPE TÜRKİYE ŞAMPİYONU HÜSEYİN PİŞKEN’İ KABUL ETTİ
25.09.2018

12-16 Eylül tarihlerinde İstanbul’da yapılan Vücut Geliştirme Dünya Şampiyonası seçmelerinde Master erkeklerde (40 Yaş üstü) Türkiye Şampiyonu olan Hüseyin Pişken şampiyonluk kupası ile Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe’yi ziyaret etti.

“İNŞALLAH DÜNYA KUPASINI FATSA’YA GETİRECEĞİM”

Ziyarette ilk açıklamayı yapan Türkiye şampiyonu Hüseyin Pişken, “Katıldığım yarışma 7-10 Aralık 2018 tarihinde İspanya ya da Ekvator’da yapılacak olan Dünya Kupası öncesi Milli Takım seçmeleriydi. Ben daha önceki yıllarda da Dünya Kupasına gitmiştim. O zaman büyüklerde 8.olmuştum. Bu şampiyonada ilk üç için iddialıyım ve bunun için sıkı bir çalışma yapıyorum. İnşallah Dünya kupasını Fatsa’ya getireceğim.” dedi.

“DÜNYA ŞAMPİYONASINDA BAŞARILI OLACAĞINA İNANIYORUM”

Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe ise Milli sporcu Hüseyin Pişken’i başarısından dolayı tebrik ederek, “Hüseyin Pişken Fatsa’mızın yetiştirdiği değerli sporculardan birisidir. Kendisi aynı zamanda yaptığı spor dalında hocalık yapıyor. Ben de kendi tesisinde spor yapma imkanı buldum, öğrencisi de oldum. Hocalığı kadar sporculuğu da başarılı. Ben Dünya kupasını şehrimize getireceğine inanıyorum ve kendisine başarılar diliyorum.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.