BAŞKANIMIZ AKTEPE ÖZEL ÇOCUKLARA FORMA HEDİYE ETTİ
25.12.2018

Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe Özel Eğitim Uygulama Okulunda eğitimlerini sürdüren ağır düzeyde engelli öğrencilerle bir araya gelerek onlara Fatsa Belediyespor forması hediye etti.
Başkanımız Aktepe formaları verirken öğrencilerin mutlukları gözlerden kaçmadı. Başkanımız Aktepe formaları öğrencileri kendi elleri ile giydirdi. Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe’ye Fatsa Belediyespor Teknik Direktörü Can Güven ve yönetici Yılmaz Şerbetçi’de eşlik ettiler.

“GÜZEL FORMALAR İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ”
Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Seniha Demir Dolu ziyaretlerinden dolayı Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe’ye teşekkür ederek, “Bugün Fatsa Belediyespor’un çocuklarımıza forma hediyeleri vardı. Güzel formalar için teşekkür ediyoruz. Bu vesile ile öğrencilerimizin sorunları ile ilgili başkanımızla sohbet ettik, ihtiyaçlarımızı belirttik, tekrar teşekkür ediyoruz ve her zaman kendisini yanımızda görmek istiyoruz.” dedi.

“BİZİM İÇİNDE KEYİFLİ BİR GÜN OLDU”
Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe ise, “Bugün özel çocuklarımızla birlikte olmak istedik. Bizleri ağırlayan okul müdürümüz Seniha Demir Dolu hanımefendiye okul aile birliği başkanımıza ve öğrenci velilerine teşekkür ediyoruz. Çocuklarımıza bugün Fatsa Belediyesporumuzun formalarını hediye ettik. Okulumuzun bazı eksiklikleri var bu eksiklikleri okulumuz idaresi ile konuştuk. Bu sorunlarla ilgili yardımcı olmaya çalışacağız. Bizim içinde keyifli bir gün oldu. Ben tekrar hem hocamıza ve öğrenci ailelerine teşekkür ediyorum. Okulumuzun eksiklerini giderdikten sonra tekrar bir araya geleceğiz.” diye konuştu.
Fatsa Belediyespor Teknik Direktörü Can Güven’ de, “Çocukların mutlu olması bizleri daha çok mutlu etti. Bu etkinlik benim için ayrı bir önem ayrı bir keyif oldu, çok güzel vakit geçirdik. Benim adıma da çok güzel anı oldu.” şeklinde konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.